Rozšírenie Elite Dangerous: Odyssey sa odkladá na PC aj konzolách

Odoberaj novinky cez  Google News
Elite Dangerous: Odyssey
Zdroj: frontier.co.uk

Štúdio Frontier Developments oznámilo nemilú správu o ich pripravovanom rozšírení Odyssey do hry Elite Dangerous. Kvôli aktuálnej situácii s pandémiou sú nútení štart rozšírenia odložiť o niekoľko mesiacov. Pôvodne malo rozšírenie vyjsť začiatkom tohto roka, no nestane sa tak.

Rozšírenie Odyssey umožní hráčom vstúpiť na planétu na vlastných nohách a objavovať nové tajomstvá a dobrodružstvá „po svojich“. Screenshoty dokonca ukazujú zbrane, rôzne NPC postavy a budovy. To znamená, že v hre okrem vesmírneho príbehu v našej lodi, zažijeme pravdepodobne aj klasický FPS príbeh.

Hráči na PC, ktorí si zakúpili Elite Dangerous: Odyssey Deluxe Alpha Expansion, alebo vlastnia Lifetime Expansion Pass dostanú prístup k rozšíreniu začiatkom tohto roka. Pôjde však o testovaciu verziu a ich úlohou by malo byť poriadne toto rozšírenie otestovať, prípadne poskytnúť vývojárom spätnú väzbu. Následne hra vyjde neskôr počas jari.

Dlhšieho odkladu sa dočkali hráči na konzolách, tí si rozšírenie Odyssey zahrajú až na jeseň tohto roku. „Zhoršujúca sa situácia a obnovené zákazy sa odrazili aj na našej práci,“ informuje Frontier vo svojom stanovisku. „Museli sme preto urobiť ťažké rozhodnutie a pozmeniť niektoré naše plány vo vývoji. Prosím berte na vedomie, že toto rozhodnutie bolo urobené preto, aby sme Odyssey mohli riadne dokončiť a doručiť tak hráčom skvelý zážitok.“

Začiatkom tohto roka sme mali možnosť vidieť už niekoľko odkladov. Či už ide o hru Hogwarts Legacy, alebo Stronghold: Warlords a dokonca aj Biomutant.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Futbalový Fortnite
Vo Fortnite už nájdeme aj populárne futbalové kluby