Rozbite prasiatko, PlayStation 5 z pravého zlata ide do predpredaja

Odoberaj novinky cez  Google News
PlayStation 5 zo zlata
Zdroj: spawn.sk

Luxusný predajca so sídlom v Londýne, spoločnosť Truly Exquisite, spúšťa predobjednávky na ich PlayStation 5. Nie to však len taká obyčajná konzola PlayStation 5. Je celá zo zlata. Z pravého zlata. Ak teda máte niekoľko tisíc navyše a neviete čo s nimi, smelo do toho.

Predobjenávky sa spustia už zajtra – 10. septembra. Konzola je pokrytá 24 karátovým zlatom a vašu peňaženku to bude stáť “iba” 10 tisíc dolárov. K dispozícii budú aj iné verzie, ktoré budú stať o niečo menej. Ak však má niekto na 10-tisícovú konzolu, asi nepotrebuje za každú cenu ušetriť pár stovák.

Celý balíček obsahuje okrem konzoly zo zlata aj dva ovládače DualSense, samozrejme, tiež zo zlata a headset PS5 3D Pulse. Áno, tiež zo zlata. Periférie sa dajú kúpiť aj samostatne. Ak sa vám nepáči biely dizajn konzoly a nechcete čakať na tmavý, je tu teda aj táto možnosť aj keď, o niečo drahšia. Každá objednávka obsahuje aj luxusný drevený box, v ktorej si svoju konzolu môžete vystaviť. Samozrejmosťou je aj bezplatné doručenie kamkoľvek na svete.

Musíte sa ale poponáhľať, pretože počet kusov je limitovaný a iba 250 šťastlivcov má možnosť získať konzolu PlayStation 5 z pravého zlata. Ak ale nechcete ani bielu, ani zlatú verziu konzoly, môžete si počkať na niektorú zo špeciálnych edícií. Sony potvrdil, že v budúcnosti bude mať aj PlayStation 5 špeciálne edície s rôznymi dizajnmi. Podobne ako tomu je pri PlayStation 4.