Rocket League predstavilo NASCAR balíček

Odoberaj novinky cez  Google News
Rocket League zadarmo
Zdroj: rocketleague.com

Do, už teraz free-to-play, hry od štúdia Psyonix prišlo pred pár týždňami Lamborghini Huracan STO. Najnovšie Rocket League predstavilo NASCAR balíček. Informuje o tom portál Gamespot.

Na čo všetko sa môžeme tešiť? Akcia je aj tentokrát spojená s limitovanými skinami pre naše vozidlá. Tvorcovia pritom navyše prinášajú hneď trojicu balíčkov. Tie sú inšpirované vozidlami z reálneho NASCAR. Dočkáme sa preto Fordu Mustang, Chevroletu Camaro a Toyoty Camry.

Psyonix počas toho ako v Rocket League predstavilo NASCAR balíčky, ich aj priblížili o čom vlastne budú. Ford Mustang prinesie trojicu farebných variánt s potlačami Roushe Fenwaya, Stewart-Haasa a Team Penskeho. Chevrolet Camaro sa zas môže pýšiť farbami Chipa Ganassiho, Richarda Childressea, Hendricka Motorsports a Richarda Petty Motorsports. Toyota Camry prichádza s potlačou Joea Gibbsiho a 23XI Racing.

Celý balíček ešte doplňuje polep NASCAR x Rocket League a licencovanej pretekárskej pneumatiky Goodyear. Na rozdiel od v úvodu spomínaného Lamborghini, sú všetky vozidlá súčasťou jedného balíčku NASCAR Fan Pack.

Ten hráčov vyjde na 2 000 kreditov. V prepočte na eurá to predstavuje sumu od 15 do 20 eur.

Zvyknete si s kamošmi ešte zahrať Rocket League, alebo ste mu už dali nadobro zbohom? Napíšte nám to do komentárov na sociálnych sieťach, alebo tu pod článkom.