Rocket League a nová sezóna: Čo všetko prinesie?

Odoberaj novinky cez  Google News
V Rocket League začala nová sezóna
zdroj: Psyonix

Od dnešnej 17. hodiny sa v hre Rocket League začala nová, v poradí už šiesta sezóna. Spustenie nových sezón je spájané s rôznymi novinkami a inak tomu nie je ani v tomto prípade. Tentokrát vývojári lákajú najmä na animovanú hrateľnosť, ale noviniek je viac.

Medzi ďalšími novinkami, ktoré prišli do novej sezóny, sú prepracovaná aréna a nové auto. To je tvorené skôr ako dodávka, a teda ponúkne aj väčší tzv. hitbox. Auto nesie názov Nomad. Prezentuje sa aj v traileri spolu s prepracovanou arénou Neo Tokyo, ktorá bude tvorená v animovanom štýle. Súčasťou 6. sezóny bude aj veľká rada nových skinov pre autá.

Aj keď nová sezóna v Rocket League začala len dnes, vývojári zo štúdia Psyonix už teraz lákajú na jej polovicu. Vtedy majú pre nás pripravenú špeciálnu akciu a podľa všetkého aj úplne nový herný režim.

Pre informáciu, polovica sezóny vychádza na približne 28. apríl. Dovtedy budete mať dostatok času opäť raz dosiahnuť rovnakú, ak nie lepšiu úroveň, ako ste mali v poslednej sezóne. Tak čo, trúfnete si?

Na záver len pripomíname niečo, čo už dobre viete. Pre viac herných noviniek sledujte náš web. Okrem toho môžete sledovať aj naše sociálne siete, kde pre vás máme rôzne akcie a niekedy aj kódy na hry zadarmo.