Riot Games sa spojilo so Spin Master

Odoberaj novinky cez  Google News
League of Legends
Zdroj: riotgames.com

Riot Games sa spojilo so spoločnosťou Spin Master Corp., ktorá je predovšetkým zameraná na detské a zábavné odvetvie. Budú tak ponúkať fanúšikom League of Legends nové produkty. Sortiment produktov bude od hračiek až po predmety na role-play, ako aj niekoľko detailných akčných figúriek.

Nová kolekcia má byť predstavená na jeseň 2021. Takže dorazí práve včas na sviatky. Najnovšia spolupráca bude trvať niekoľko rokov. Fanúšikom ponúkne rôzne predmety, ktoré budú môcť zahrnúť láskou podobne, ako známu PC MOBA hru League of Legends.

Vyjadrenie Spin Master

„Spin Master je nadšený zo spoluppráce s Riot Games. Plánujeme priniesť inováciu a dôkoladnú pozornosť jedinečným postavám zo sveta League of Legends,“ prehlásil John Blaney senior viceprezident licencovania vo svojom stanovisku.

„Naša séria League of Legends sortimentu osloví fanúšikov všetkých vekových kategórii. Prinesie špičkové produkty na špičkovej úrovni. Tešíme sa, až poskytneme vylepšenú zbierku a jedinečný herný zážitok, pre obrovskú globálnu fanúšikovskú základňu League of Legends.“

Vyjadrenie Riot Games

„Spin Master je dokonalým partnerom franšízy League of Legends. Spoločne máme možnosť vylepšiť našich šampónov a ich príbehy. Dať hráčom jedinečnú možnosť preniknúť do sveta League of Legends ešte hlbšie,“ dodal Christian Bayley riaditeľ brand manažmentu produktov pre zákazníkov z Riot Games.

Aj keď zatiaľ nemáme možnosť sa pozrieť na to, ako budú vyzerať prichádzajúce produkty, odhalenie by však už nemalo byť príliš ďaleko, ako informuje portál Game Informer.