Riders Republic prinieslo nové informácie a gameplay zábery

Odoberaj novinky cez  Google News
Riders Republic dorazí začiatkom septembra
Zdroj: youtube.com, spawn.sk

Extrémne športy možno nie sú pre každého, ale neexistuje hádam nikto, koho by určitým spôsobom nepriťahovali. Riders Republic, ktorý sa v rámci sobotňajšej konferencie dočkal aj gameplay záberov, je najnovším úsilím spoločnosti Ubisoft spojiť extrémne športy s početnou komunitou. Podobne tomu bolo aj pri ich vydarenom titule Steep.

Tentokrát si budem môcť vyskúšať športy ako snowboarding či zjazd na bicykli. Na svoje si prídu aj fanúšikovia lietania v špeciálnej kombinéze, ktorá je určená pre tento extrémny šport. Spolu s rôznymi variáciami na rôzne typy udalostí, budú vyhovovať fanúšikom pretekov, rovnako ako aj hráčom, ktorí radšej súťažia v predvádzaní trikov.

Titul vyzerá skutočne nádherne a lokality vyzerajú ešte lákavejšie ako jeho „bratranec“ – Steep, na snehu. Možno je to práve tým, že hier ako je Riders Republic je skutočne veľmi málo. Rozhodne sme však na túto hru natešení.

Ako nám ukázal trailer, ktorý obsahoval aj gameplay zábery z Riders Republic, hra ponúkne širokú škálu variácii prostriedkov, na ktorých budeme môcť jazdiť. Určite nejednému divákovi neunikli pozornosti bizardné bicykle, ako napr. tie, ktoré predávajú zmrzlinu. Titul by mal ponúknuť multiplayer až pre viac ako 50 hráčov.

S dátumom vydania, ktorý je doposiaľ naplánovaný na 2. septembra tohto roka, na všetkých hlavných platformách okrem Nintenda Switch, by sa Ubisoft mohol ocitnúť v peknom okne, ktoré by prilákalo ľudí na palubu skôr, ako sa v sezóne sviatkov objaví vážny konkurent.

E3 2021 zďaleka nekončí, preto sledujte náš web, aby vám neuniklo nič podstatné.