Returnal nám ukázal nové zábery na PlayStation 5

Odoberaj novinky cez  Google News
Sony zrejme kúpilo štúdio Housemarque
Zdroj: aroged.com

Niektorí z vás si už užívajú novú konzolu PlayStation 5. Mnohí na ňu však stále čakáme. Určite sa však v blízkej budúcnosti máme na čo tešiť. Jednou z hier, na ktorú sa oplatí sústrediť pozornosť, je rozhodne Returnal. Ide o arkádovú akčnú hru od štúdia Resogun Housemarque exkluzívne pre PlayStation 5. Zatiaľ sme sa však dočkali iba CGI traileru.

V novej sérii video denníka s názvom HouseCast sa zdá, že tím bude v priebehu vývoja poskytovať malé informácie o tom, ako vývoj pokračuje. Prvá epizóda rozoberá myšlienky o predchádzajúcich vydaniach na PlayStation. Ku konci videa však môžme vidieť nové zábery z hry Returnal. Aj keď ide len o pár sekúnd, hrania, titul vyzerá typicky výbušne s prehnanými vizuálnymi efektami a veľa časticami.

Ak by vás zaujímalo o čom hra je, tak ide o typickú roguelike strieľačku z pohľadu tretej osoby, v neustále sa meniacom mimozemskom svete. Returnal by mal vyjsť na PlayStation 5 niekedy v priebehu prvej polovice roka 2021. Informácie priniesol portál Push Square.