Resident Evil: Verse sa prezentuje v 1,5 hodinovom videu

Odoberaj novinky cez  Google News
Resident Evil Verse
Zdroj: wccftech.com

S odhalením gameplay-u a visual dema k Resident Evil Village sa Capcom rozhodol ukázať hráčom aj ďalšiu hru. Ide o multiplayerovku Resident Evil: Verse. Rovnako ako v minulosti, aj tentokrát bude hra rozdávaná spoločne s RE: Village. Informácie priniesol portál GamingBolt.

Treba však dodať, že ide o demoverziu a teda nejde o konečnú verziu hry. Ukazuje však základný koncept hry, čo je deathmatch s možnosťou premeniť sa po svojej smrti na monštrum. Video sa dostalo na verejnosť po tom, čo bolo spustené uzavreté betatestovanie.

Reálne je však tento systém o niečo zložitejší. Po mape sú rozhádzané vzorky vírusu, pričom vašim cieľom je zobrať ich čo najviac. Podľa ich množstva sa po smrti premeníte do silnejšieho či slabšieho monštra.

Dobrou správou, pre mnohých, je fakt, že grafická štylizácia z traileru Resident Evil: Verse nie je finálna. Hráči si ju môžu nechať zapnutú, alebo vypnutú. Ak by ste náhodou na piatkový večer nemali program, tak sledovanie tejto vyše 1,5 hodinovej ukážky môže byť dobrou voľbou.

Na záver len pripomíname, že Capcom pred pár dňami zorganizoval Resident Evil Showcase. Na ňom sme sa dozvedeli množstvo informácií, ktoré sa týkajú tejto hernej značky. To, že sa máme na čo tešiť dokazuje aj tento obsiahly článok, ktorý sme vám priniesli.