Resident Evil Showcase prebehne už dnes večer

Odoberaj novinky cez  Google News
Resident Evil Village (VIII)
Zdroj: Capcom.com a Spawn.sk

Nebolo by asi hernej udalosti, ktorú by nepostihol leak, respektíve nejaký únik informácii. Žiaľ, inak tomu nie je ani v prípade Resident Evil Showcase. Skôr ako sa pozrieme na to, aké informácie unikli, upriamime pozornosť na to, kde a kedy budete sledovať túto udalosť. Čo všetko na nej môžeme očakávať sa dočítate v tomto a taktiež aj v tomto článku, ktoré sme pre vás pripravili.

Event prebehne dnes večer 21.1. o 23:00 h nášho času. Resident Evil Showcase budete môcť sledovať už tradične cez Capcom USA YouTube, resp. aj na oficiálnom kanáli Resident Evil YouTube a samozrejmosťou bude aj Twitch. Celá šou by mala trvať veľmi krátko a počíta sa približne s pol hodinou. Na druhej strane séria bude oslavovať 25 rokov, takže sa možno dočkáme niečoho špeciálneho.

Teraz si rozoberieme únik, ktorý nastal. Tí, ktorí by sa radi nechali prekvapiť, by sa tak mali následujúcim odsekom vyhnúť. Leak hovorí o tom, ako vývojár začal pred podujatím brať aplikácie pre uzavretú beta verziu Resident Evil Re: Verse. Podľa všetkého by sa práve takto mal volať nový pripravovaný multiplayerový diel.

Opis Resident Evil Village, ktorý unikol z obchodu Humble, zahrňoval tento názov. Zdá sa teda, že práve toto bude akýsi režim pre viacerých hráčov. S najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o súčasť hry, ako to bolo pri Resident Evil 3 s Resident Evil Resistance. RE Re:Verse sa javí ako samostatný spustiteľný súbor pre PS5, ale oba tituly sú však prepojené, a tak si ich budete kupovať spoločne.

Oficiálna stránka Re:Verse momentálne zobrazuje chybu 404, ale to sa pravdepodobne po dnešnej večernej šou zmení. Tajomstvom však naďalej ostáva, o čom tento režim pre viacerých hráčov bude. Informácie priniesol portál Push Square.