Resident Evil multiplayer konečne spoznal dátum vydania

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Resident Evil multiplayer dátum vydania
Zdroj: Capcom, spawn.sk

Oznámený a následne odložený Resident Evil multiplayer, známy tiež pod názvom RE:Verse, konečne dostal dátum vydania. Pôvodne mal vyjsť súčasne s hrou Resident Evil Village, keďže istým spôsobom ide o multiplayer tejto hry. Zahrať si v nej budete môcť za takmer všetky známe postavy z tejto série. Po odkladoch Capcom konečne oznámil, kedy si ho budeme môcť zahrať.

Urobil tak počas svojej prezentácie vrámci E3 2021, ktorú sme vám mimochodom pekne zhrnuli v tomto článku. RE: Verse je multiplayer strieľačka, ako sme už spomenuli, zo sveta Resident Evil. Hra mala niekoľko beta verzií, do ktorých sa hráči mohli zapojiť. Medzi postavy, za ktoré si v hre budete môcť zahrať patria aj také známe mená ako Claire Redfield, Leon Kennedy, Jack Baker a mnoho ďalších.

Capcom tiež nedávno oznámil, že Resident Evil Village predal už vyše 4 milióny kópií, pričom každá z nich obsahuje aj RE:Verse. Multiplayerová časť hry je totiž súčasťou nového Village, aj keď si ho ešte nemôžete zahrať. Ďalšou zaujímavosťou je, že ide o druhú hru v poradí, ktorá obsahuje samostatný multiplayer. Resident Evil Remake 3 obsahoval Resident Evil Resistance. Asymetrický multiplayer mód pre štyroch hráčov.

Resident Evil multiplayer, alebo RE:Verse ak chcete, vychádza už budúci mesiac. Ak vám náhodou ušla niektorá z prezentácií, ktoré sa uskutočnili vrámci E3, môžete si ich prečítať v súhrnoch nižšie: