Resident Evil multiplayer hra je pripravená na uzavretú betu

Odoberaj novinky cez  Google News
Resident Evil Multiplayer
Zdroj: thenewstrace.com

Capcom vyzval fanúškov, aby sa zapojili do uzavretého beta testu na novom webe pre prichádzajúcu hru Resident Evil multiplayer. Pravdepodobne pôjde o titul, ktorý ešte nebol oznámený. Isté to však nie je. Stále môže isť aj o súvis, respektíve rozšírenie do pripravovaného titulu Resident Evil Village. Capcom to zatiaľ všetko drží úmyselne v tajnosti.

Spolu s oznámením Resident Evil Showcase, o ktorom sme vás informovali v tomto článku, spustila spoločnosť Capcom web, ktorý zmieňuje uzavretý beta test hry. Značka Resident Evil bude oslavovať 25. výročie. Informácie priniesol portál GameSpot.

Beta test bude prebiehať na PS4 a Xbox One, zapojiť sa však budú môcť aj hráči s konzolou novej generácie vďaka spätnej kompatibilite. To, že by malo ísť o novú hru, nasvedčuje aj fakt, že Resident Evil Village zatiaľ nie je oznámený na starú generáciu konzol. Capcom na verzii pre starú generáciu síce pracuje, zatiaľ ju však oficiálne neoznámil.

Nikde na stránke nie je uvedený názov Resident Evil Village. Na úvodnej stránke je však ako adresár uvedený „Village“. O to viac zaujímavá je táto novinka, pretože niektoré informácie naznačujú, že by mohlo ísť o novú hru. Zároveň iné zasa potvrdzujú len akési rozšírenie pre pripravovaný diel Resident Evil Village. Ďalšie podrobnosti o beta teste ako aj samotnej hre sa dozvieme už na spomínanej Resident Evil akcii. Tá bude prebiehať vo štvrtok 21. januára o 23:00 nášho času.

Nech už je to teda akokoľvek, samotný beta test pre Resident Evil multiplayer sa bude konať 28. a 29. januára. Na registráciu doň máte čas do 25. januára 15:59 nášho času. Capcom zdôraznil aj fakt, že ľudia, ktorí sa zúčastina programu Resident Evil Ambassadors, budú mať väčšiu šancu sa k tomuto testu dostať. Konkrétne strieborní členovia majú 2x väčšiu šancu, zlatí členovia 5x väčšiu šancu a platinoví až 10x väčšiu šancu.