Resident Evil: Infinite Darkness seriál dostal dátum premiéry

Odoberaj novinky cez  Google News
Resident Evil: Infinite Darkness
Zdroj: wallpapersden.com

Plnohodnotný trailer na CGI seriál Resident Evil: Infinite Darkness bol predstavený dnes počas prezentácie od spoločnosti Capcom, Resident Evil Showcase. Okrem nové traileru sme sa dočkali aj informácie o tom, kedy môžeme tento seriál očakávať na streamovacej službe Netflix.

Ako pripomenul portál VG247, stať by sa tak malo už v priebehu júla. Teda o niečo málo než 3 mesiace. A na čo sa vlastne môžeme tešiť?

Nadchádzajúci seriál sa odohráva v roku 2006, teda dva roky po udalostiach z hry Resident Evil 4. Ashley je späť a my sa vlastne stretneme aj s jej otcom, americkým prezidentom. Trailer začína vyslaním Leona Kennedyho do Bieleho domu vyšetriť incident, pri ktorom došlo k neoprávnenému prístupu k prezidentským spisom.

Pri návšteve domu narazí na Claire Redfieldovú. Claire mu ukazuje kresby, ktoré nakreslil malý chlapec z inej krajiny. Je plná zombie a mesto v pozadí sa veľmi podobá na Raccoon City. Taktiež podotkne, že oblek Leonovi nesedí.

Okrem iného v traileri pre seriál Resident Evil: Infinite Darkness môžeme vidieť zábery z Bieleho domu, ktorý sa dostal pod útok hordy zombíkov a prezident je odvedený do bezpečnostného bunkru.

Hlas Leonovi Kennedymu prepožičial herec Nick Apostolides z remake-u Resident Evil 2, kde daboval samozrejme Leona. U Claire Redfield je to presne rovnaké s herečkou Stephanie Panisello. Producentom seriálu je Hiroyuki Kobayashi zo spoločnosti Capcom, spoločne s TMS Entertainment a animácie má na starosť Kei Miyamoto, ktorý pracoval na animovanom filme Resident Evil: Vendetta.

Na prezentácii od spoločnosti Capcom sme sa dozvedeli viac o príbehu a demu z hry Resident Evil Village, znovu navrátenom režime The Mercenaries, o Resident Evil 4 VR, ako aj o rozšírení Resident Evil do hry Dead by Daylight.