Resident Evil hry sú v zľave na Steame

Odoberaj novinky cez  Google News
Resident Evil games
Zdroj: http://helewix.com/

Spoločnosť Capcom včera odpremiérovala viacero noviniek týkajúcich sa franšizy Resident Evil. Ukázala gameplay Resident EVil Village a rôznych ďalších noviniek. Aj vzhľadom na tento fakt začali prebiehať na platforme Steam zľavy, ktoré sa týkajú všetkých hier.

Ak čakáte na vhodný vstup do dlhotrvajúcej hororovej série, alebo vám v nej ešte nejaký kúsok chýba, práve teraz je správna chvíľa. Resident Evil je značka, ktorá svoje hry v priebehu rokov vyvíjala. Síce nie vždy ideálnym smerom, ale snažila sa inovovať.

V zľave sú remastrované verzie Rezident Evil Zero a prvý diel za 5 €, ktorý rozhodne poteší pamätníkov. Rovnako, ako aj remake verzie Resident Evil 2 za 16 € a RE 3 za 19,79 €. Medzi zľavami nájdeme aj evolučný štvrtý diel, tak isto len za 5 €. Aj akčnejšie, menej vydarené, kooperatívne diely Resident Evil 5 a 6 za 5 €, resp. za 7,49 €. Tie sú možno vhodnejšie pre ľudí, ktorí sa chcú báť menej a viac strieľať.

Samozrejme, nesmieme zabudnúť na diel, ktorého pokračovanie vyjde tohto roku a ním je reboot série v podobe siedmeho dielu za 9,89 €. Súčasťou série je aj množstvo spin-offov, ktoré sú v akcii zahrnuté tiež. Informácie priniesol portál GameSpot.