Remake Prince of Persia: The Sands of Time sa odkladá

Odoberaj novinky cez  Google News
Prince of Persia: Sands of Time Remake
Zdroj: gamespot.com

Remake Prince of Persia: The Sands of Time sa dočká už ďalšieho odkladu. Nie je jasné za akých okolnosti alebo kto či čo za to môže, jedno je však isté. Vydanie očakávaného remakeu sa posúva na rok 2022.

Dnes to potvrdil vývojári prostredníctvom svojho oficiálneho účtu na sociálnej sieti Twitter s tým, že autori sa viac zamerajú na „ pokrok“.  V krátkom príspevku sa môžete ešte dočítať, že dodatočné informácie neprinesú ani na tohtoročnej E3, ktorá sa začne už o pár dní. Jej kompletný prehľad spolu so sprievodnými podujatiami si môžete prečítať v nasledujúcom článku.

Prezentovaný remake čelil dlhodobo kritike. Od prvej prezentácie, ktorej sme sa dočkali ešte v roku 2020 sa hráči pýtali zásadnú otázku. Kde je nextgen grafika? Remake Prince of Persia totiž vôbec nevyzeral dobre, čo našťastie usúdili aj samotní vývojári.

Na záver len pripomeňme, že hra si prešla dvoma odkladmi. V prvom prípade za to mohla ešte stále prebiehajúca pandémia COVID-19. Vývojári však sľubujú, že titul, ktorý vyjde na budúci rok, bude verný originálu, ale zabalený v novšom kabátiku. Uvidíme ako sa s tým Ubisoft popracuje, zatiaľ si musíme vystačiť s originálom, ktorý je tu s nami už takmer 20 rokov. Pôvodný diel totiž vyšiel ešte v roku 2003.