Razer vydal nové štuplové slúchadlá Hammerhead

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Hammerhead True Wireless
Zdroj: razer.com

Svetový líder v oblasti livestyleových produktov pre hráčov, Razer, včera oznámil vydanie druhej generácie štuplových slúchadiel Hammerhead True Wireless. Razer s jeho trojhlavým hadom v logu patrí medzi svetových herných a v eŠportových komunitách medzi jedným z najznámejších. Tie budú po novom s aktívnym potláčaním hluku a dokonca, RGB podsvietením pre nekompromisné ozvučenie a prakticky nekonečné možnosti úprav.

Nové slúchadlá Hammerhead True Wireless predstavujú skutočnú revolúciu. Ponúkajú pohlcujúce ozvučenie na cestách a vďaka ich možnostiam sú úplnou špičkou. Do ich výbavy dokonca po novom pribudlo aj RGB podsvietenie. To zabezpečuje typický Razer Chroma softvér. Novinkou druhej generácie slúchadiel je aj potlačenie okolitého hluku typu feed forward s dvoma mikrofónmi a silikónové koncovky. Z minulého modelu však ostáva herný režim s ultranízkou latenciou 60 ms. Pre porovnanie prvej a druhej generácie slúchadiel, disponujú slúchadlá aj ďalšími a novšími technológiami ako verziou bezdrôtového pripojenia Bluetooth na verzií 5.2, zatiaľ čo prvá generácia len mala len 5.0.

Aby stačili rýchlemu životnému štýlu hráčov na cestách, ponúkajú tieto slúchadlá taktiež unikátnu výdrž batérie v podobe 32 a pol hodiny. Výdrž sa takpovediac od prvej generácie takmer zdvojnásobila. Pre ešte lepší zážitok tak slúchadlá Hammerhead True Wireless je možné prepojiť aj s aplikáciou Razer Audio, ktorá je dostupná v obchodoch Google PlayStore a Apple App Store. Aplikácia umožní vlastníkom slúcahdiel nastavenia presne podľa svojich preferencií, či už zvuku v hrách alebo počas prehrávania hudby na akomkoľvek zariadení s pripojením Bluetooth.

Doporučená maloobchodná cena slúchadiel sa pohybuje na úrovni 139,99 eur. Štuplové slúchadlá sú od včerajšieho dňa dostupné prostredníctvom autorizovaných predajcov, na oficiálnej webovej stránke spoločnosti a v obchodoch RazerStore.