Razer uviedol nový herný ovládač Wolverine V2 Chroma

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Wolverine V2 Chroma ovládač
Zdroj: razer.com

Spoločnosť Razer predstavila svoj doposiaľ najmodernejší ovládač, Wolverine V2 Chroma. Razer zúročil získané skúsenosti dlhodobým výskumom a vývojom prvotriednych rád herných periférií pre počítače a desaťročiami pôsobenia v pozícii jednotky na trhu. Teraz ich vložil do úplne nového herného ovládača Wolverine V2 Chroma, ktorý je kompatibilný s počítačom, ale taktiež s konzolami Xbox Series X|S a Xbox ONE.

Jeho funkcie

  • Akčné tlačidlá a D-Pad Razer Mecha-Tactile sa pyšnia super rýchlou aktiváciou a odozvou
  • 6 ďalších multifunkčných tlačidiel (2 na prednej a 4 na zadnej strane)
  • Vymeniteľné krytky páčiek (vrátane dodatočných klobúčikov a dlhších zapustených páčiek)
  • Mód Hair Trigger so zarážkami spúšťača
  • Nový dizajn v tvare L a osou otáčania s rukoväťou obopnutou po celej ploche
  • Podsvietenie pomocou osvetlenia Razer Chroma RGB

Herný ovládač Wolverine V2 Chroma je základným kameňom novej kampane “Spojte sa, súperte, zvíťazte” spoločnosti Razer, ktorá chce ukázať, akú výhodu voči súperom majú hráči používajúci produkty Razer pri hraní na konzole.

Nový herný ovládač Razer Wolverine V2 Chroma je dokonalý ovládač pre počítačových a konzolových hráčov. V porovnaní s ostatnými ovládačmi na trhu sa môže pochváliť tou najrýchlejšou aktiváciou a odozvou, ktorú dosahuje vďaka kombinácii technológie ultracitlivých tlačidiel Mecha-Tactile a stabilného drátového pripoenia, dôležitého k poriadnemu súťaženiu. Tento ovládač by nemal prehliadnuť nikdo, kto to s hraním myslí vážne a chce svoje skúsenosti posunúť na ďalšiu úroveň.

Viac informácií o Wolverine V2 Chroma nájdete na tomto odkaze. Doporučená maloobchodná cena ovládača je 159,99 eur.