Razer – Súhrn “ULTRA” prezentácie z E3 2021

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Razer
Zdroj: Razer, spawn.sk

Konferencia E3 2021 nám okrem trailerov hier, gameplayov a živých prenosov od vývojárov akými je napríklad Ubisoft, Xbox, Square Enix, ponúkla aj niečo viac. A to hlavne prezentácie produktov napríklad tej, ktorá sa konala presne o polnoci. Práve preto vám prinášame ultra, ultra, súhrn prezentácie spoločnosti Razer. Tá na svojej prezentácie ukázala niekoľko zaujímavých produktov, akými je napríklad monitor, nabíjačka, alebo dokonca aktúálne najtenší herný notebook.

Tým prvým predstaveným, bol ULTRA tenký herný notebook, ktorý je navyše ULTRA rýchly s ULTRA konektivitou

Tým vyvoleným ULTRA herným notebook je Razer Blade 14. Ten sa vracia ako najvýkonnejší 14 palcový herný notebook na svete. Razer Blade 14 má byť poháňaný procesorom AMD Ryzen 9 5900HX. Tento 8-jadrový procesor so 16 vláknami ponúka maximálnu frekvenčnú rýchlosť 4,6 GHz, čo bude notebooku pomáhať rýchlo spracovať vysoké zaťaženie a znižovať latenciu pri hraní.

Grafickú kartu bude zastupovať NVIDIA v podobe GeForce 3080 pre notebooky. RGB podsvietenie v podobe Razer Chroma pre každú klávesu na klávesnici nebude chýbať tiež. O priestorový zvuk sa postará THX Spartial Audio. Jeho lepšie špecifikácie nájdete v galérii.

Predstavil aj USB-C 130 W nabíjačku

Okrem notebook Razer Blade 14 spoločnosť predstavila aj svoju prvú nabíjačku s technológiou nitridu gália. Jej meno znie Razer USB-C GaN Charger. Nová nabíjačka využívajúca špičkovú technológiu je ideálna pre hráčov, ale aj tých, čo cestujú. Ponúka kombinovaný výkon nabíjania až do 130 W medzi dvoma portami USB typu C, ale aj dvoma pre USB-A. Na nabíjačke je možné nabíjať smartfóny, tablety alebo notebooky, napríklad predstavený Razer Blade 14. Je tak ULTRA malá, že sa zmestí do vrecka.

Razer Predator 27

Nový, 27-palcový herný monitor Razer Predator 27, ponúka 165Hz obnovovaciu frekvenciu a ako prvý herný monitor ponúka THX certifikáciu. Táto certifikácia znamená, že monitor bude poskytovať ultra vysokú kvalitu vizuálu a reprodukovať 95% farebného pristoru P3 (DCI-P3).

Tak ako “takmer” každý Razer produkt, aj tento monitor bude poskytovať Chroma RGB podsvietenie a taktiež má zaručenú kompatibilitu s bežnými TV držiakmi, v prípade, že sa rozhodnete nepoužiť ten, ktorý bude dodávaný priamo s monitorom.

Project Hazel sa nakoniec stáva skutočnosťou

Pred nejakým časom sme vám na našom webe priniesli aj novinku o tomto zaujímavom nápade, ktorý v spoločnosti Razer skrsol počas ešte stále aktuálnej koronavírusovej pandémie. Ten hovoril o filtračnej maske, ktorá mala ponúkať RGB podsvietenie riadené smartfónom, mikrofón a postranné reproduktory. Najskôr to však bol len žart.

Za takmer 67 minút “ultra” prezentácie, sme mali možnosť vidieť aj keď malé, ale o to cennejšie množstvo zaujímavých produktov čo prinieslo súhrn Razer prezentácie. Napriek tomu dnes pokračujeme a budeme sa snažiť pokryť prezentácie spoločností Nintendo, a Bandai Namco.