Razer rozširuje portfólio o špičkové komponenty

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer PC komponenty
Zdroj: razer.com

Razer včera predstavil Razer Kunai, Razer Hanbo, Razer Katana a ovládač ventilátorov typu PWM. Tieto všetky produkty tvoria novú radu výkonných počítačových komponentov navrhnutých pre nadšencov. Predovšetkým tých, ktorí si chcú zostaviť ultimátny herný počítač. Medzi novými súčiastkami nájdete najmodernejšie hydraulické ventilátory, vodné chladenie, celú radu špičkových zdrojov s certifikáciou Platinum a ovládače pre maximálny výkon a prispôsobenia.

Tieto nové komponenty boli navrhnuté tak, aby boli predovšetkým spoľahlivé. Spoľahlivejšie než tie od konkurencie. Obsahujú jednoduchý softvér typu plug-and-play pre jednoduchší prístup k informáciam o teplote PC. Využívajú aj aplikáciu Razer Synapse a adresovateľné podsvietenie (aRGB) pre pohlcujúci zážitok z hry.

Razer komponenty navrhnuté pre nadšencov

Uvedenie týchto komponentov predstavuje ďalší významný miľník Razeru do ďalších odvetví. Každý jeden bol navrhnutý na mieru počítačovým nadšencom. Výrobcovia si dali záležať, aby boli všetky komponenty kompatibilné so všetkým softvérom od spoločnosti Razer.

Razer Kunai

Razer Kunai sú vysoko výkonné ventilátory, ktoré využívajú najnovšie technológie hydraulických ložísk. Sú navrhnuté k efektívnemu ochladeniu počítača a tichého chodu PC. Predávať sa budú v dvoch veľkostiach a to 120 a 140 mm s LED diódami a celou možnosťou aRGB osvetlenia. Ich maloobchodná cena činí 49,99 eur.

Razer Hanbo

Razer Hanbo sú vodné chladiče typu všetko v jednom s uzáverom čerpadla a adresovateľným RGB podsvietením. Tieto chladiče vznikli vďaka spolupráci Razeru a spoločnosti Asetek. K dispozícii budú vo veľkostiach 240 a 360 mm. Vďaka dizajnu, optimalizovanému pre tichý chod a zvýšenú spoľahlivosť, tento chladič nesklame ani pri tých najnáročnejších hrách.

Razer Katana

ATX zdroje Razer Katana sú počítačové zdroje s certifikáciou Platinum a ponúknu potrebný výkon, spoľahlivosť aj podporu procesorom a grafických kariet všetkých známych značiek. Ide o plne modulárne zdroje s prémiovými súčasťami pre efektívnu distribúciu el. prúdu. dispozícii budú vo výkone od 750 do 1200 wattov. Exkluzívna verzia s označením Titanium bude s výkonom 1600 wattov. Celá táto rada je vybavená ventilátormi s režimom Zero RPM. Tiež budú plne kompatibilné s Razer Chroma podsvietením vďaka aRGB.

Ovládač ventilátorov typu PWM

Poslednou predstavenou novinkou je tiež nový ovládač pre ventilátory s PWM. Ten je možné napojiť až na osem ventilátorov Razer Kunai. Ovládač je kompatibilný so softvérom Razer Synapse a umožňuje tak prispôsobiť výkon ventilátorov a regulovať prúdenie vzduchu aj prevádzkovú teplotu každého herného počítača. Jeho cena sa pohybuje na 54,99 eurách.