Razer a Ubisoft predstavujú Rainbow Six Siege slúchadlá

Odoberaj novinky cez  Google News
Slúchadlá v štýle Rainbow Six Siege
Zdroj: razer.com

Razer a spoločnosť Ubisoft dnes spoločne predstavili nové herné slúchadlá BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition. Tieto oficiálne eŠport slúchadlá sú v novom a pútavom prevedení v štýle hry Rainbow Six Siege. Slúchadlá sa vyznačujú oranžovým šitím, ktorým sa môžu hráči prejaviť naplno, či už v hre, tak aj v reálnom živote.

Tieto Rainbow Six Siege slúchadlá od spoločnosti Razer si zachovávajú všetky funkcie oceňovaného eŠportového headsetu. Slúchadlá obsahujú 50mm titánové meniče Razer TriForce pre čistý zvuk, farebné výšky a silné basy, ďalej THX Spartial Audio pre čo najpresnešie určenie smeru a odpojiteľný hyperčistý superkardioidný mikrofón s certifikátom od spoločnosti Discord pre perfektnú jasnú komunikáciu.

V tomto novom, pútavom prevedení sú Rainbow Six Siege slúchadlá od spoločnosti Razer doplnkom, ktorý nesmie chýbať vo výbave žiadneho hráča Rainbow Six Siege. Cena BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition sa pohybuje na úrovni 199,99 eur. Pre viac informácií navštívte stránku produktu.

Slúchadlá Razer BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition sú navrhnuté na mieru eŠportovým hráčom, fanúšikom hry a vlastne akýmkoľvek hráčom na akejkoľvek úrovni, či ide o profesionála alebo obdobného hráča, ktorí si len chcú poriadne oživiť svoju hru.

Aký máte názor na spojenie týchto dvoch spoločností. Páči sa vám novinka v podobe týchto slúchadiel? Dajte nám vedieť v komentároch tu na našom webe, alebo priamo na našej facebookovej stránke.