Razer predstavil svoju vlastnú ochrannú masku a áno, svieti

Odoberaj novinky cez  Google News
Ochranná maska Razer
Zdroj: razer.com

Spoločnosť Razer, ktorú mnoho hráčov spoznalo najmä vďaka kvalitným výrobkom a RGB osvetleniu, ktoré ponúka, predstavila svoju vlastnú ochrannú masku. Ako je už pri Razer produktoch zvykom, ani táto nová maska sa nezaobíde bez RGB osvetlenia a dokonca ponúka aj zosilovač hlasu.

Zatiaľ ju poznáme pod názvom projekt Hazel, má odnímateľný regulátor ventilácie, s ktorým regulujete množstvo vzduchu a špeciálne púzdro na nabíjanie. To je navyše zvnútra vybavené UV svetlom, ktoré dezinfikuje vašu masku počas nabíjania.

Dizajn celej masky je transparentný, takže ľudia uvidia, kedy rozprávate a má aj režim osvetlenia počas tmy. To znamená, že interiér masky bude slabo osvetlený, keď bude napríklad vonku tma. Tak všetci uvidia, že rozprávate, aj v tmavom prostredí. To však stále nie je všetko. Maska obsahuje aj mikrofón, ktorý zosilní váš hlas počas rozprávania. Rozumieť vám teda budú všetci a bez problému.

Čo by to bol za produkt od Razeru, ktorý by nesvietil. Dokonca aj ich vlastná platobná karta svieti. Výnimkou nie je ani projekt Hazel. Disponuje technológiou Razer Chroma a má dve nastaviteľné zóny osvetlenia. V ponuke sú aj prednastavené efekty. Zatiaľ nepadlo žiadne slovo o tom, kedy bude maska dostupná, alebo koľko bude stáť.