Razer predstavil Seiren V2 Pro a Seiren V2 X mikrofóny

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Seiren V2 Pro a Razer Seiren V2 X
Zdroj: razer.com

Spoločnosť Razer pred pár dnami predstavila nové prírastky do rodiny mikrofónov pre vysielanie – Seiren V2 Pro a Seiren V2 X. Táto nová rada produktov Seiren V2 ponúka dynamické a kondenzátorové mikrofóny s vysoko kvalitnými funkciami. Tie zaisťujú verné a prirodzené snímanie zvuku. Razer však už teraz môže povedať, že sa stanú stredobodom zostáv mnohých streamerov.

Mikrofón Seiren V2 Pro prináša plný a bohatý zvuk.Streameri s ním tak môžu poriadne predviesť hĺbku a farbu svojho hlasu. Horný propust a analógový obmedzovač vstupu zaisťujú, že mikrofón zachytí len to, čo má. Odfiltruje predovšetkým nechcené nárazy, alebo zvuky z pozadia. Seiren V2 Pro je perfektná voľba nielen pre streamerov a virtuálnych bavičov, ktorí chcú vylepšiť svoj zvuk a ukázať svoj talent, ale pre všetkých.

Základné funkcie

Medzi základné funkcie Seiren V2 patrí dynamický mikrofón umožňujúci bohatý záznam hlasu. A aj vynikajúci dynamický rozsah a presnosť vďaka bitrate-u o výške 24 bit/s.

Mikrofón Seiren V2 X je vylepšenou verziou oceňovaného kondenzátorového mikrofóni Seiren X spoločnosti Razer. Jasný a čistý zvuk mikrofónu Seiren V2 X je dokonalou zbraňou v arzenáli každého začínajúceho straemera. Medzi výnimočné funkcie V2 X patrí superkardioidná smerová charakteristika, ktorá ľahko oddelí hlas od zvuku v pozadí a diváci tak budú počuť len to, čo počuť chcú. Medzi základné funkcie tohto mikrofónu patrí 25 mm kondenzátorový mikrofón prinášajúci prirodzenú kvalitu hlasu, superkardioidnú smerovú charakteristiku pre dokonalejšiu izoláciu hlasu, analogový obmedzovač vstupu zabraňujúci skresleniu hlasu a vynikajúci dynamický rozsah a presnosť vďaka 24 bit/s.

Oba mikrofóny, Serien V2 Pro aj Seiren V2 X, ponúkajú vďaka priamej integrácii softvéru pre automatický mix zvuku v Razer Synapse takmer neobmedzené možnosti prispôsobenia a ovládania.

Streameri sa taktiež môžu tešiť na neprekonateľné samostatne nastaviteľné ovládanie úrovne vstupu a výstupu z mnohých zdrojov, ktoré im umožní plne prispôsobiť zvuk, ktorý budú počuť ich diváci.

Cena

Seiren V2 Pro sa predáva za doporučenú maloobchodnú cenu 159.99 € a viac informácií o tomto mikrofóne nájdete na tomto odkaze. Seiren V2 X sa predáva o tretinu nižšiu cenu, za 109,99 eur – link.