Razer predstavil nové modely herných kresiel Iskur

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Iskur Fabric
Zdroj: razer.com

Všetkým je jasné, že medzi herné zariadenia nepatria len herné myši, klávesnice, slúchadlá a monitory, ale aj kvalitné herné kreslá. Nové prírastky do svojej oceňovanej rady ergonomických herných kresiel však tentoraz priniesol práve Razer. Presnejšie, herné kreslá Razer Iskur, tentoraz však s textilnými poťahmi. Hráči tak majú opäť raz o niečo bohatší výber trónov pre svoje bojové stanovištia.

Pohodlné a odolné textilné verzie, Razer Iskur Fabric, o ktoré si požiadala práve herná komunita, sa vyrába z ultramäkkého plátna odolného voči poliatiu. Husto tkaná textília je na dotyk neuveriteľne prijemná. Zároveň je aj odolná, takže ľahko vydrží každodenné používanie. Ani voda, olej alebo špina jej nerobia problémy. Textilná verzia samozrejme ponúkne rovnakú ergonomickú oporu pre dokonalé držanie tela a rovnaký systém opory bedier, aký je rada Razer Iskur preslávená. Herné kreslo Iskur Fabric bude dostupné aj v XL prevedení.

Keď sú teraz v predaji aj Razer Iskur a Iskur X v prevedení XL, je rada kresiel konečne kompletná. Verzie XL sú o 15 % väčšie ako ich náprotivky bežnej veľkosti a ponúkajú hráčom viacej priestoru, vyššiu oporu chrbtice a širšie sedadlo. Verzie XL sú vhodné pre hráčov o výške s viac ako 208 centimetrov a 180 kilogramami.

Viac ifnormácií o spomínaných textilných prevedeniach kresiel nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Razer. Cena týchto kresiel sa pohybuje v rozmedzí 549, až 649 eur.