fbpx

Razer Opus X ponúkajú ešte farebnejší zvuk

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Opus X
Zdroj: razer.com

Razer predstavuje najnovší prírastok do svojej rodiny bezdrôtových lifestyle-ových produktov na poli zvuku – Razer Opus X. Tieto slúchadlá ponúkajú technológiu aktívneho potláčania hluku, Bluetooth verzie 5, nízkolatenčný herný režim (60 ms), vyladené 40mm meniče a zabudovaný mikrofón. To všetko v modernom prevedení a dokonca v celej rade podmanivých farieb.

Razer Opus X hrajú rovnako dobre, ako vypadajú. Ich vyladené 40mm meniče prinášajú intenzívnu a pohlcujúcu zvukovú panorámu, ktorá silnými basami a čistými stredmi a výškami privedie vaše hranie k životu. Sú ideálne k počúvaniu hudby a dokonca aj k sledovaniu filmov. A pretože využívajú technológiu aktívneho potláčania hluku k odstráneniu nežiadaných okolitých ruchov, môžu si ich majitelia vychutnať pohlcujúce a ničím nerušené ozvučenie a keď budú potrebovať, s rýchlym režimom pozornosti okolie budú opäť počuť.

Užite si dokonale pohlcujúci zvuk z nových slúchadiel Razer Opus X so štýlovým vzhľadom, intenzívnymi farbami a aktívnym potláčaním hluku

Všestranné slúchadlá pre zábavu, prácu a aj hry

Zabudovaný mikrofón sľubuje krištáľovo čistú komunikáciu ako v prípade mobilných hovorov, tak hranie, ale aj videokonferenciu, čo robí z Razer Opus X všestranné slúchadlá pre zábavu, prácu a samozrejme aj hry. Vďaka technológii Bluetooth 5.0 ponúkajú pripojenie s ešte dlhším dosahom, lepšiu stabilitu a nízku náročnosť na energiu. K tomu sa viaže predĺženie výdrže batérie až na 30 hodín so zapnutých aktívnym potláčaním hluku. Bez ANC vydržia dokonca až 40 hodín.

Tieto štýlové multifunkčné slúchadlá, navrhnuté pre maximálne pohodlie a dostupné vo farebnyćh prevedeniach Razer Green, Mercury White a Quartz Pink, sú perfektné pre všetých, ktorí túžia po pohlcujúcom ozvučení vysokej kvality úplne kdekoľvek.

Viac informácií o slúchadlách Razer Opus X nájdete prostredníctvom tohoto odkazu. Oficiálne sú tieto slúchadlá v predaji od dnešného dňa. Zakúpiť si ich môžete prostredníctvom oficiálneho obchodu na Razer.com. Oficiálna maloobchodná cena je 109,99 eur. Zelené prevedenie týchto slúchadiel bude po obmedzenú dobu dostupné exkluzívne prostredníctvom Razer.com a v obchodoch RazerStores.