Rainbow Six Siege pridáva nový kozmetický balíček

Odoberaj novinky cez  Google News
Rainbow Six Siege - operátor Flores
Zdroj: ubisoft.com

Ďalšia, už dlhšiu dobu očakávaná, crossoverová akcia Rainbow Six Siege bola odhalená. Tímová taktická strieľačka Ubisoftu spolupracuje s Rick and Morty na špeciálnom kozmetickom balíku, ktorý bude k dispozícii od 15. apríla, teda od dnes. Informácie priniesol portál Gamespot.

Na základe populárnej animovanej šou si budete môcť kúpiť sety Smoke Pickle Rick a Sledge Gromflomite. Balík Pickle Rick je dodávaný s potkaním oblekom a pokrývkami hlavy, koženými zbraňami a príslušenstvom a šermom Pickle Rick. Balík Gromflomit zatiaľ obsahuje kožu a čelenku z Gromflomitu, kožu pre pripevnenie Federácie obrany, kožu pre zbraň pre M590A1 a kúzlo Seal Team Rick.

Každý balík stojí 2160 kreditov R6. Ako tieto skiny vyzerajú, si môžete pozrieť vo videu s ukážkou vyššie. Ubisoft uviedol, že hráči ešte tento rok môžu očakávať ďalšie spolupráce.

Partnerstvo Rick & Morty so spoločnosťou Siege je iba najnovším mediálnym crossoverom. Začiatkom tohto roka totiž prišla do Rainbow Six Siege Jill z Resident Evil. Stalo sa tak prostredníctvom skinu pre Zofiu. Predtým bola do Siege pridaná Lara Croft v podobe nového elitného skinu.

Na záver vám dávame do pozornosti článok, v ktorom sme zhrnuli, na čo všetko sa môžeme v hre tešiť v priebehu tohto roka. Rozhodne toho nie je málo. Konieckoncov, veď sa o tom sami presvedčte.