Rainbow Six Siege pridalo skin z Resident Evil

Odoberaj novinky cez  Google News
Do Rainbow Six Siege pribudol skin z Resident Evil
Zdroj: youtube.com

Leon S. Kennedy z Resident Evil je teraz k dispozícii v Rainbow Six Siege. Aj keď je postava obľúbená fanúšikmi, nie je dostatočne kvalifikovaná na to, aby bola sama sebe operátorom. Leon sa preto v hre vyskytne v podobe skinu pre hrateľnú postavu Liona.

Leonov ikonický vzhľad z Resident Evil 4 (samozrejme bez jeho zimnej bundy), dostal názov Lion’s Leon a obsahuje všetko vybavenie pre boj so zombie. Tričko, nôž, efektné kožené púzdro pre revolver a veľa vreciek na náboje. Lionova jedinečná schopnosť je dron, ktorý je možné použiť trikrát za kolo na odhalenie pozícií pohybujúcich sa nepriateľov. Ani ten sa nezaobíde bez zmeny a je súčasťou tohto balíčka skinu.

Súčasťou tohto elitného skin bundlu je aj pokrývka hlavy, uniforma, víťazná animácia, skin gadgetu drona, charm a skiny zbraní pre V308, 417, SG-CQB, P9 a LFP86. Pripomeňme však, že toto nie je prvý crossover značiek Rainbow Six Siege a Resident Evil.

Začiatkom tohto roka pridal Ubisoft do hry skin Jill Valentine pre operátorku Zofia. Hráči momentálne dúfajú, že ďalším bude Chris Redfield z Resident Evil Village.

Vráťme sa však späť k Leonovi, ktorého sme nedávno videli v novej CGI sérii exkluzívnej pre Netflix. Resident Evil: Infinite Darkness, sa odohráva medzi udalosťami Resident Evil 4 a 5. Pokiaľ ide o Rainbow Six Siege, Ubisoft nedávno predstavil všetok nový obsah a zmeny, ktoré prichádzajú do hry. Jej súčasťou bude aj operácia Crystal Guard, v ktorej bude pridaný prvý transgender operátor, útočník Osa.

Rainbow Six, ktorý sa neuspokojí s tým, aby si si nemohol užiť zábavu aj pri zabíjaní zombie, sa taktiež pustil do hororového žánru. Ich pripravovaný kooperačný titul, Rainbow Six Extraction, by mal vyjsť v januári 2022.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web.