Rainbow Six Siege možno mieri do Xbox Game Pass

Odoberaj novinky cez  Google News
Rainbow Six Siege Shadow Legacy
Zdroj: spawn.sk

Vývojári a štúdia majú v obľube vydávať čas od času zašifrované správy a rôzne ukážky, ktoré vyvolajú skôr viac otázok, než odpovedí. Jednou z takých správ je aj posledný príspevok Xbox-u na ich Twitteri. V ňom pravdepodobne naznačujú príchod hry Rainbow Six Siege do Game Pass-u.

Príspevok na sociálnej sieti Twitter, ktorý si môžete pozrieť nižšie je v skutočnosti obtázok. Aj keď na prvý pohľad vyzerá ako práca nie veľmi skúseného grafika, vypovedá viac, než by sme možno čakali. Môžeme na ňom vidieť dúhu a situáciu, ktorá znázorňuje obliehanie. Aby vám to dávalo zmysel, musíme si jednotlivé slová preložiť do angličtiny. Dúha je rainbow a obliehanie siege. Teraz už pravdepodobne chápete, kam tým mierime. Za zmienku stojí aj to, že farebné spektrum dúhy na obrázku sa opakuje práve 6 – krát. Dokopy nám to dáva Rainbow Six Siege.

Hra Rainbow Six Siege vyšla ešte v roku 2015 a odvtedy sa teší stále narastajúcej popularite. Je jednou z najúspešnejších multiplayerových titulov spoločnosti Ubisoft. Vďaka aktívnej komunite a pravidelným aktualizáciám, novým operátorom a novým sezónam je hra ďaleko od pomyselného herného hrobu. Je najaktívnejšia za celé svoje pôsobenie.

Ubisoft chce mať Rainbow Six Siege hrateľné na oboch konzolách novej generácie. Hra tak príde na Series X a S a samozrejme aj na PlayStation 5. Je ale možné, že na Xboxe si získa viac hráčov práve prostredníctvom Game Passu. Ak sa ukáže, že naše dohady sú správne. Na skutočnosť upozornil portál VG247.