Rainbow Six Quarantine zmenil názov

Odoberaj novinky cez  Google News
Rainbow Six Quarantine
Zdroj: gamesradar.com

Pred nedávnom sa objavili informácie, že Ubisoft uvažuje nad zmenou názvu svojho chystaného titulu Rainbow Six Quarantine. To, ako sa zdá. sa už stalo realitou. Či ide len o zmenu názvu je však ťažké povedať. O hre sme totižto od E3 2013 nedostali žiadne nové informácie. Takmer zabudnutá PVE kooperatívna strieľačka s mechanikami titulu Siege tak prechádza zmenami.

Rainbow Six Quarantine malo doraziť niekedy v apríli 2020. Neskôr však vydanie hry odložili na fiškálny rok 2022. Len nedávno však Ubisoft potvrdil, že titul nakoniec dorazí do konca septembra tohto roka. Avšak vzhľadom na okolnosti podtitul Quarantine, respektíve karanténa, nabrala nový význam, ktorý Ubisoft nemohol čakať. Vzhľadom na tento fakt sa spoločnosť vyjadrila, že sa názov ešte pred vydaním môže zmeniť.

Čím sa dostávame k momentálnej situácii. Do siete PlayStation Network bola nahraná oprava hry. Ako si všimol používateľ MP1st poukázal na Orbis Patched, web, ktorý katalogizuje herné aktualizácie pre PS4 a ďalšie. MP1st si spravil osobný výskum a našiel niekoľko oficiálnych obrázkov spojených so stránkou, ktoré všetky zobrazujú nový názov hry ako Rainbow Six Parasite.

Na záberoch možno vidieť tento názov v rôznych oblastiach ekosystému PlayStation, ako napríklad v úvodnom menu, v nahrávacom obrázku v ikone uloženia a podobne. Takmer na chlp presne rovnako sa začiatkom minulého roka dostalo k úniku Call of Duty: Black Ops Cold War, po tom čo Treyarch nahral alfa zostavu s kódovým označením The Red Door.

Po tejto informácii sa však žiadne ďalšie novinky nevedia. Vďaka popisu aktualizácie však vieme, že titul sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude volať Rainbow Six Parasite. Okrem toho však existuje aj nádej, že sa čoskoro dozvieme nové informácie vzhľadom na fakt, že aktualizácia nesie názov „úvodná opravná aktualizácia“ čo naznačuje, že hra sa blíži k svojmu finišu. Informácie priniesol portál VG247.

Zaujímavý článok
GTA Online
Zákonodarca zo Chicaga chce zakázať predaj všetkých násilných hier