Rainbow Six Quarantine nakoniec nedostane názov Parasite

Odoberaj novinky cez  Google News
Rainbow Six Quarantine
Zdroj: ign.com

Ubisoft, potvrdil zmenu názvu Rainbow Six Quarantine, ale leaknutý názov Rainbow Six Parasite, ktorý sme vám priniesli v dnešnom článku, to nebude. Hovorca spoločnosti Ubisoft uviedol, že výraz „Parasite“ je iba akýmsi označením, ktoré používajú interné tímy spoločnosti.

„Nedávno sme spustili interný test hry a niektoré jej detaily sa dostali na verejnosť. Môžeme potvrdiť, že ide o letmý pohľad na nadchádzajúcu hru, a čoskoro sa podelíme o ďalšie informácie vrátane oficiálneho názvu,“ uviedol Ubisoft.

Vedenie spoločnosti Ubisoft nedávno vo svojom vyhlásení o zisku uviedlo, že francúzka spoločnosť skúma možnosť zmeny názvu Quarantine na niečo iné. Čiastočne v dôsledku globálnej zdravotnej krízy v reálnom svete.

Rainbow Six Quarantine je jednou z veľa hier, ktorá sa dočkala odkladu. Dokonca viacnásobného. Titul mal vyjsť 21. marca avšak tento dátum zmizol aj z oficinálno Ubisoft Store. Podľa najnovších informácii by titul mal vyjsť do konca septembra.

Najnovší titul od Ubisoftu bude čerpať najmä z jeho predchodcu Rainbow Six Siege. Bude stavať na podobných PVE princípoch, ktorý bude stavať váš tím proti légii neľudských tvorov. Informácie priniesol portál GameSpot.

Quarantine tak bude ďalšou novou hrou od Ubisoftu, ktorá si neponechá svoj pôvodný názov. Prednedávnom zmenou názvu prešla aj hra Immortals: Fenyx Rising. Pôvodne sa titul volal Gods & Monsters, avšak z dôvodu právnych problémov spôsobených spoločnosťou Monsters Energy, hra zmenila názov.