Quantic Dream má údajne pracovať na novej Star Wars hre

Odoberaj novinky cez  Google News
Quantic Dream má údajne pracovať na Star Wars hre
Zdroj: youtube.com

Podľa najnovších zákulisných informácií sa bude ďalší titul z dielne známeho štúdia bude odohrávať v ďalekej galaxii. Quantic Dream, ktorý má na účte hry ako Heavy Rain a Detroit: Become Human, údajne spolupracuje s Disney na novej hre Star Wars.

Novinku prvýkrát zdieľal francúzsky youtuber Gautoz. Ten povedal, že sa spoločnosť prihlásila k spoločnosti Disney po tom, čo jej skončila zmluva so spoločnosťou Sony. Známy leaker Tom Henderson počul podobné informácie. Podľa neho je to už o čosi ďalej. Jeho zdroje totižto tvrdia, že sa hra pripravuje už 18 mesiacov.

Aj keď nie je jasné ako ďaleko sa momentálne titul nachádza, minimálne ide o veľmi zaujímavú spoluprácu. Toto partnerstvo však ešte niekto z dvojice, najlepšie obaja, musia oficiálne oznámiť. Až následne sa naša radosť bude môcť rozbehnúť na plné obrátky.

Od oživenia značky Lucasfilm Games bola spoločnosť Disney otvorená v ponuke Star Wars a licencií Indiana Jonesa pre široký sortiment štúdií rôznych veľkostí. Napriek tomu, že mnohé z týchto hier ešte neuzreli svetlo sveta, ich potenciálne zisky sú pre vlastníkov veľmi lákavé.

Quantic Dream, ktoré má údajne pracovať na novej Star Wars hre, je známe hrami zameranými na rozprávanie. Najnovšia hra tohto štúdia, Detroit: Become Human, vyšla na PS4 v roku 2018. O rok neskôr prišla na PC. Vzhľadom na to, že vývojári už nie sú viazaní zmluvou so spoločnosťou Sony, bude táto ďalšia hra pravdepodobne dostupná na viacerých platformách súčasne.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web.