PS5 si už môžete predobjednať, naslepo a bez ceny

Odoberaj novinky cez  Google News
Sony PlayStation 5
Zdroj: playstation.com

V momentálnej situácii je ťažké odhadnúť, čo sa vlastne deje s vydaním konzoly PS5. Sony stále drží v tajnosti dátum vydania aj cenu konzoly. Napriek tomu ale začali ponúkať predobjednávku. Alebo lepšie povedané registráciu k budúcej predobjednávke. Jediný problém je, že ak máte záujem budete to musieť urobiť naslepo a bez toho aby ste vedeli konečnú cenu.

Sony začalo ponúkať možnosť registrovať sa na predobjednávku len pred pár hodinami. Napriek tomu, že nemôže poskytnúť ani konkrétny dátum vydania ani konečnú cenu. Podľa všetkého však budete musieť zaplatiť istý poplatok vopred. Podľa stránky je počet kusov PS5 určených na predobjednávku limitovaný. Taktiež platí pravidlo „kto prv príde ten prv melie“.

Tým, že sa zaregistrujete však nedostávate automaticky možnosť predobjednať si konzolu keď to bude možné. Registráciou jednoducho iba vyjadrite záujem o predobjednávku. Sony následne samo vyberie ľudí, ktorým predobjednávku PS5 umožní. Informuje o tom portál Kotaku.

Taktiež musíte mať už existujúci účet PSN, keďže ponuka je určená len pre existujúcich zákazníkov. Svoj záujem o predobjednanie konzoly PS5 môžete vyjadriť na tejto stránke. Keďže záujem je určite veľký aj napriek nevedomosti dátumu a ceny, môžu byť všetky kusy už rezervované.

Ak budete mať to šťastie a Sony vás vyberie, objednať si budete môcť nasledujúce produkty:

  • 1 konzolu PS5 alebo PS5 Digital Edition
  • 2 DualSense ovládače
  • 2 DualSense nabíjacie stanice
  • 2 Pulse 3D headsety
  • 2 Media ovládače
  • 2 HD kamery
Zaujímavý článok
Johnny Silverhand z hry Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 odkladá vydanie patchu 1.2