PS Plus prinesie v decembri Wormsov aj víkend multiplayeru zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
PS Plus december
Zdroj: spawn.sk

Predplatitelia služby PS Plus sa v decembri opäť môžu tešiť na hry zadarmo. V mesiaci Vianoc sa tak môžete pripraviť na novinky ako Worms Rumble. Novinkou je aj víkend, kedy si multiplayer vo svojich obľúbených hrách zahráte bez aktívneho predplatného – teda zadarmo a bez obmedzení.

Prvou hrou je už spomínaný Worms Rumble. Hra, ktorá má vyjsť prvého decembra si to namieri rovno do predplatného, vďaka čomu ju budete môcť hrať vďaka tomu, že patríte do PS Plus. Ak by ste mali skôr chuť na niečo akčnejšie (aj keď v prípade Worms je to môže byť náročné) ďalšou hrou v ponuke je Just Cause 4.

Na ostrove strávite hodiny zábavy a samozrejme, vašou úlohou je jednoducho spôsobiť chaos všade, kde sa dá. Poslednou hrou v ponuke decembrového PS Plus je Rocket Arena, hra, ktorá síce mala veľké ambície ale nepodarilo sa ich naplniť. Ak sa vám nechce platiť za hru plnú sumu a chceli ste si ju skúsiť, teraz je ten najlepší čas.

Okrem toho budú mať všetci hráči od 19. do 20. decembra možnosť vyskúšať si multiplayer zadarmo. To znamená, že pre hranie online nemusíte mať zaplatené žiadne predplatné. Počas tohto víkendu môžete otestovať online režim vo svojich obľúbených hrách a rozhodnúť sa, či v ňom chcete pokračovať. Ak áno, budete si ho však po 20. decembri musieť zaplatiť.