Prohibícia sa vracia v novej hre City of Gangsters

Odoberaj novinky cez  Google News
City of Gangsters
Zdroj: YouTube IGN, spawn.sk

Ak máte chuť vrátiť sa v čase do zaujímavej doby americkej prohibície, môžete tak urobiť v novej hre City of Gangsters. Hra bola oznámená počas gamesocmu 2020 a podieľajú sa na nej štúdiá SomaSim a Kasedo Games. Informuje o tom portál IGN na svojich stránkach.

Hra ponúkne rôzne zaujímavé lokácie, musíte sa však pripraviť na to, že začnete od nuly. Či už to bude Chicago, Detroit alebo Pittsburgh, budete musieť vytvoriť zázemie pre svoje ilegálne činnosti. Vaším cieľom bude, samozrejme, postupne tieto činnosti rozširovať do celého mesta.

Strategické aspekty hry obsahujú výskum, ktorý musíte pravidelne podporovať. Dôležitým faktorom bude budovať si sieť kontaktov, ktoré vám pomôžu s vašim biznisom. V neposlednom rade je dôležité držať si od tela políciu a konkurenciu, čo je základ každého “úplne legálneho biznisu“.

Každá vaša hra bude mať aj časomieru. Začínate v roku 1920, kedy prohibícia začal a pokračujete až do 1933, kedy bol alkohol opäť legálny. Počas tohto časového úseku musíte zo svojho mesta urobiť vaše kráľovstvo ilegálneho biznisu. Jednoducho sa musíte za 13 herných rokov dostať na vrchol.

Pre viac informácií z prebiehajúceho gamescomu 2020, kliknite na tento odkaz, kde celú akciu sledujeme.