Program Play at Home nekončí, čoskoro ponúkne ďalšie hry zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Program Play at Home - PlayStation
Zdroj: spawn.sk

PlayStation to s programom Play at Home nemá v pláne zabaliť, ako sa možno hráči nazdávali. Vrámci tohto programu je v ponuke niekoľko hier zadarmo. Či už populárnych alebo menej známych. Úlohou tohto programu je aspoň čiastočne podporiť a “prinútiť” ľudí ostať doma a napríklad hrať sa hry. Vo svojom poslednom príspevku na PlayStation blogu je vysvetlené, že program bude pokračovať a už čoskoro sa dozvieme viac.

Ponuka hier v tomto programe sa líši. Mali sme možnosť vidieť napríklad Astro Bot Rescue Mission a tiež hru Ratchet and Clank. V ponuke však boli aj úspešné a teraz už známe indie hry ako The Witness a Subnautica. V tejto správe sme vás informovali o všetkých hrách, ktoré sa PlayStation vrámci programu Play at Home chystá rozdať. Dnešným dňom je dostupná ďalšia hra zadarmo vrámci programu a to Horizon Zero Dawn: Complete Edition. Teda so všetkými DLC. Ponuka platí iba pre konzoly PS4 a PS5.

Práve v blogu, ktorý oznamuje Horizon Zero Dawn zadarmo, Sony potvrdzuje, že to nie je koniec programu. Aj keď nám neponúkli žiadne ďalšia detaily alebo podrobnosti, máme vraj ostať v pozore. Viac detailov sa dozvieme vraj už čoskoro. Zatiaľ neexistujú ani náznaky, ktoré hry by mohli byť v programe ako ďalšie. Zo skúsenosti však vieme, že to môžu byť aj veľké hry, napríklad aj exkluzivity zvyčajne sprevádzané niekoľkými indie hrami.

Kým budeme čakať na ďalšie informácie, môžete si zatiaľ aktivovať aspoň spomínaný Horizon, aby vám neušiel. Čas máte do 14.5., tak to nezmeškajte. Čo sa týka iných správ, Sony nedávno potvrdilo, že sa opäť nezúčastní konferencie E3 a teda nebude mať vrámci nej vlastnú prezentáciu. Je však viac než isté, že si urobí vlastnú v nejaký iný dátum.