Prichádza pretekárska hra Blaze and the Monster Machines

Odoberaj novinky cez  Google News
Blaze and the Monster Machines
Zdroj: outrightgames.com

Pretekárska hra Blaze and the Monster Machines: Axle City Racer bude nová hra od štúdia Outright Games. Tá vzniká v spolupráci s televíznou stanicou Nickelodeon. Fanúšikovia tohto detského animáku sa môžu vďaka tejto pretekárskej hre stať súčasťou akcie. Stačí sa len pripojiť k Blazeovi a jeho kamarátom AJ, Pickle, Daringtonovi, Zegovi, Starle, Stripesovi a aj Crusherovi. Spoločne sa budete môcť preháňať ulicami Axle City a vyhrať pretekársky šampionát.

Okrem možnosti hrania na rozdelenej obrazovke pre štyroch hráčov v jednom momente, si bude možné hru vychutnať aj samostatne. Samozrejme, za jednu zo všetkých menovaných siedmych postáv.

V seriály Blaze and the Monster Machines zažívajú úžasný monster truck Blaze a jeho osemročný kamarát a vodiť AJ množstvo dobrodružstva, ktoré skúmajú fyziku pohybu vecí a riešia problémy vedeckým hádanim a matematikou.

Pretekárska hra Blaze and the Monster Machines: Axle City Racer vyjde ešte tento rok na jeseň. Veĺmi pravdepodobne na platformy PC, kde len digitálne a aj na Xbox ONE, PlayStation 4 a Nintendo Switch.