Prichádza PlayStation Days of Play 2021

Odoberaj novinky cez  Google News
Sony PlayStation Days of Play 2021
Zdroj: blog.playstation.com

PlayStation Days of Play 2021 je tradičná oslava PlayStation komunity, ktorá bude tento rok naozaj nabitá a plná skvelých novinek. Hráči sa môžu tešiť na PlayStation Player Celebration, do ktorej je možné sa zaregistrovať od včerajšieho dňa. Prvé z trojkolových herných častí potom začne 18. mája. Plnením jednotlivých herných úloh možno získať exkluzívnych PSN avatarov či PS4 motívy. Behom tohto mesiaca budú k dispozícii taktiež špeciálne Days of Play zľavy vzťahujúce sa na niektoré PlayStation 4 a PlayStation 5 tituly a ďalšie produkty. Hráči, ktorí nemajú PlayStation Plus predplatné, si behom vybraného májového víkendu budú môcť vyskúšať aj multiplayer zadarmo.

Pre registráciu je nutné…

zaregistrovať sa pomocou vášho PSN ID prostredníctvom odkazu a hneď po registrácii ste automaticky zaregistrovaný vo všetkých budúcich fázach.

Hrať bude možné už od 18. mája

Celá akcia pozostáva z trochu fáz, kde prvá začína už 18. mája a každá jedna fáza bude obsahovať tri komunitné úlohy.

  • Cieľom prvej “Games Goal”, je hrať PS4, alebo PS5 hry v predurčenom množstve, kde každú jednu hru bude nutné odohrať aspoň jednu celú hodinu. Následne sa hra započíta do úlohy. Dvojitý počet bodov získajú hráči, ktorý odohraju svoje hry s priateľmi zo svojho Friend Listu, ktorý sa musia taktiež zapojený do celej akcie Days of Play. Hry na PlayStation bolo možné získať zadarmo napríklad aj prostredníctvom akcie, ktorá trvá počas celej pandémie a nesie názov “Play at Home”.
  • “Earn Trophies” je niečo podobné ako s hrami. Každý zúčastnený môže získať maximálne 6 PS4/PS5 trofejí z hier.
  • “Bonus Goal” sa odomkne len v prípade, že ostatné úlohy boli splnené pred koncom každej fázy. Tu bude možné nájsť ďalšie zbierky bonusových úloh, ktoré bude komunita môcť splniť.

Všetci, ktorí sa zaregistrujú pred začiatkom fázy, budú môcť získať exkluzívne avatary, ako aj dynamické témy pre PS4 konzoly s vlastnou hudbou a ikonami. PlayStation days of Play 2021 potrvá až do 31. mája.