Príbeh Life Is Strange: True Colors bude o silnej empatii

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Príbeh Life Is Strange: True Colors
Zdroj: Square Enix, spawn.sk

Príbeh novinky Life Is Strange: True Colors bude sledovať postavu Alex Chan. Tá musí vypátrať príčinu smrti svojho brata. Dopomôže jej k tomu špeciálna sila – empatia. Štúdio Square Enix odhalilo na E3 konferencii trailer k novej hre Life Is Strange: True Colors. Ukážka vás zoznámi s úplne novou postavou a neprebádaným prostredím. Dej sa odohráva v Haven Springs, na prvý pohľad malom mestečku so zasneženými horami v horizonte.

Alex trápi jej špeciálna schopnosť. Cíti to, čo cítia ostatní a počuje, čo si myslia. To, čo doposiaľ vnímala ako prekliatie, musí teraz využiť vo svoj prospech. Alexinou úlohou je zistiť, prečo jej brat prišiel o život. Či sa dopátrate pravdy, je už len na vašich rozhodnutiach. Na princípe hry sa nič nemení. Opäť zažijete príbeh, atmosféru a situáciu, v ktorej by ste sa nechceli ocitnúť v reálnom svete. Počas dialógov rozhodujete, ako sa dej bude vyvíjať ďalej. Je nabitý emóciami, ktoré sa stupňujú rovnako, ako Alexin dar. Vaša voľba ukáže, či ste sa rozhodovali správne. Viac sa dozviete z čerstvého traileru:

Príbeh Life Is Strange: True Colors ponúkne niečo, po čom ste možno vždy túžili. Vidieť do mysle ľudí a poznať tak skutočnú pravdu. Špeciálny talent využijete už 10. septembra tohto roku. Hra bude dostupná v troch verziách: Standard, Deluxe a Ultimate. Platformy, na ktoré hra vyjde sú PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, PC, and Google Stadia.