Predplatitelia PS Plus sa aj v apríli majú na čo tešiť

Odoberaj novinky cez  Google News
PS Plus hry na apríl
Zdroj: spawn.sk

PlayStation už pravidelne koncom mesiaca oznamuje nové hry zadarmo, ktoré si môžu predplatitelia služby PS Plus užívať do sýtosti. Za predpokladu, že majú stále aktívne predplatné. Ani apríl nie je výnimkou a Sony si pre hráčov prichystalo naozaj zaujímavú ponuku. Tentoraz sú všetky tri tituly známe širokému hernému publiku.

Prvou hrou bude Oddworld: Soulstorm. Ak ju ešte neviete v nájsť, bude to preto, že ešte nevyšla. Hra vychádza 6. apríla a to rovno do predplatného PS Plus. Predplatitelia tak získajú so svojim predplatným aj úplne nový titul, čo určite poteší. V hre budete hrať za postavu menom Abe, ktorá sa akýmsi nedopatrením stala lídrom v práve prebiehajúcej revolúcii.

Ďalšie dve hry potešia najmä fanúšikov post-apokalyptických hier so zombíkmi. Druhá hra je totiž Days Gone, takže ak ste ju ešte nemali možnosť vyskúšať, teraz je ten správny čas. Ide o exkluzivitu pre platformu PlayStation, ktorá sa však už čoskoro dostane aj na platformu PC. Ak by sme dej mali zhrnúť v skratke, ide v podstate o muža a jeho motorku vo svete plnom príšer. Hra si získala relatívne dobré recenzie a s ohlasy od hráčov.

Poslednou hrou zadarmo je Zombie Army 4: Dead War. V podstate lov na zombíkov od štúdia Rebellion, ktoré môžete poznať najmä vďaka hrám Sniper Elite. Hra je do dnešného dňa udržiavaná na žive a vývojári do nej stále pridávajú nový obsah. Zdá sa teda, že v apríli nám Sony nadelilo svojim predplatiteľom naozaj úspešné tituly. Ktorú hru z týchto troch si zahráte vy?