Predobjednávky a finálne demo hry System Shock sú na dosah ruky

Odoberaj novinky cez  Google News
Remake hry System Shock
Zdroj: systemshock.com

Práce na remaku hry System Shock, zdá sa, pokračujú dobre. Nightdive Studios oznámilo potešujúcu správu všetkým fanúšikom, ktorí na tento remake čakajú. Predobjednávky by mali začať už čoskoro a rovnako tak vyjde aj finálne demo hry. Správa pochádza priamo od vývojárov, ktorí novinku uverejnili na Kickstarteri.

Prvá správa po dvoch mesiacoch

Už veru bolo aj na čase. Posledná správa od vývojárov k remaku System Shock prišla v novembri minulého roka. Tá oznamovala dokončenie zberateľskej edície pod názvom Big Box Collector’s Edition. Odvtedy fanúšikovia napäto čakajú, kedy a s akým oznámením prídu vyvojári nabudúce. Stalo sa tak dnes, kedy Nightdive Studios oznámilo, že predobjednávky a finálne demo budú dostupné už budúci mesiac.

Podľa príspevku sa predobjednávky spustia niekedy koncom februára, ale presný dátum zatiaľ zverejnený nebol. Hra bude dostupná na platformách Steam, GOG a the Epic Game Store. Takže si hráči môžu vybrať svoju obľúbenú. Nebudú chýbať ani bonusy za to, že za hru zaplatíte v predstihu. Okrem samotného remaku si predobjednávkou zabezpečíte aj System Shock 2: Enhanced Edition. Ten dostanú aj podporovatelia, ktorí na Kickstarteri prispeli 30+ dolárov.

Konkrétny dátum vydania je zatiaľ stále neznámy

Aby toho nebolo málo, tešiť sa môžeme aj na finálne demo, ktoré nám ponúkne detailný pohľad na hru ešte predtým, než vyjde. Niečo, čo je v dnešnej hernej dobe veľmi dôležité. Samozrejme, stále pôjde len o demo, takže nemusí úplne reflektovať kompletnú hru pri vydaní. Každopádne je to ale dobrý spôsob ako zistiť, či si hru naozaj chcete kúpiť vopred, alebo nie.

Zatiaľ však stále nie je jasné, kedy konkrétne hra vyjde. Platforma Steam má na stránke hry stále uvedený starý predpokladaný rok vydania – 2020. Štúdio si tiež nie je isté, kedy vyjde System Shock 2: Enhanced Edition, aj keď obe hry by chceli priniesť zhruba v rovnakom čase. Na druhú stranu, keďže sa štúdio rozhodlo spustiť predobjenávky, znamená to, že vývoj pokračuje dobre a od ohlásenia dátumu vydania nie sme až tak ďaleko.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Rainbow Six Siege - operátor Flores
Na čo sa môžeme tešiť v šiestom roku hry Rainbow Six Siege?