Predaje It Takes Two presiahli cez dva milióny kópii

Odoberaj novinky cez  Google News
It Takes Two prekonalo míľnik
Zdroj: ign.com

Na úvod je potrebné zablahoželať Hazelight k dosiahnutiu tak skvelého úspechu. A snáď nebude posledným. Mesiac po vydaní It Takes Two presiahli predaje jeden milión kópií. Od 25. apríla až do dnes sa toto číslo posunulo o ďalší milión. Informoval o tom portál VG247.

Vývojári z Hazelight zdieľali správy o tomto míľniku hry na Twitteri. Uviedli, že ju hráči „ohromili vášňou“. Tiež sa v ňom uvádza, že „nemôžu byť šťastnejší“, keď vidia toľko fanúšikov kooperácie. Rozhodne si to zaslúžia, nakoľko aj množstvo recenzií poukázalo na to, že ide o skvelý titul.

Táto kooperatívna hra sleduje dvojicu Cody a May, ktorá je na pokraji rozvodu. Ich dcéra to znáša veľmi zle. Ale ako to už býva, deti sú čarovné, a rovnako to je aj v tomto titule. V ňom sa budú musieť manželia naučiť ako prekonať svoje rozdiely a spolupracovať ako jeden celok.

Nešťastie ich dcéry a kúzlo ich prenesie do fantastického a neuveriteľného sveta. Aby prešli cez všetky jeho nástrahy, manželský pár bude musieť spolupracovať. Budú to však vedieť vzhľadom na to, že ich vzťah je takpovediac na bode mrazu?

Hra ponúka množstvo kooperatívnych mechaník, zábavných lokácii rovnako ako aj množstvo kompetetívnych mini hier. Titul dokáže zabaviť na množstvo hodín a popri tom rozpráva krásny príbeh o znovu nájdení lásky.

Ide o jednu z najzábavnejších detských videohier, ktorá je naozaj pre všetkých. It Takes Two, ktorého predaje sú viac než dobré, je k dispozícii na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One a PC prostredníctvom služby Steam a Origin. Všetci hráči, ktorí hru vlastnia na konzolách poslednej generácie, si ju môžu upgradovať na PS5 alebo Xbox Series X / S zadarmo.