Pozrite si úvodných sedem minút z filmu Mortal Kombat

Odoberaj novinky cez  Google News
Film Mortal Kombat 2021
Zdroj: Warner Bros.

Už čoskoro sa všetci fanúšikovia série Mortal Kombat a nadšenci bojových filmov dočkajú nového počinu. Keď píšeme čoskoro, myslíme tým naozaj čoskoro. Vydanie filmu Mortal Kombat je takpovediac za rohom a premiéra bude už tento piatok, 23. apríla. Spoločnosť Warner Bros. ponúka všetkým úvodných sedem minút z filmu. Ak by vám náhodou všetky trailery nestačili.

Príbeh je zasadený do modernej doby. Film Mortal Kombat má na starosti režisér Simon McQuoid, pričom o scenár sa postaral Greg Russo. Dej sa točí okolo MMA zápasníka menom Cole Young (herec Lewis Tan). Ide o úplne novú postavu vo svete Mortal Kombat. Postupom príbehu sa však jeho cesty stratnú aj s klasickými postavami, ktoré každý fanúšik série bude poznať. Napríklad Shang Tsung (Chin Han).

Avšak ešte predtým, než sa pozrieme do modernej doby a naplno sa ponoríme do príbehu, tvorcovia filmu si pripravili krátku scénu z čias feudálneho Japonska. Bude pojednávať o konflikte medzi klanmi Hanzo a Bi-Han. Je to presne tá scéna, ktorú si môžete pozrieť na videu nižšie a ktorá vás má uviesť do deja celého filmu, respektíve ozrejmiť zápletku filmu.

Čo sa týka zvyšného obsadenia filmu, fanúšikovia sa môžu tešiť na postavy Jax (Mehcad Brooks), Sonya Blade (Jessica McNamee), Raiden (Tadanobu Asano), Liu Kang (Ludi Lin), Kung Lao (Max Huang) alebo Kano (Josh Lawson). Film, ako sme už spomínali, bude mať v Severnej Amerike premiéru už tento piatok a súčasne s kinami bude uvedený aj na streamovacej službe HBO Max. V našich končinách si film Mortal Kombat môžete pozrieť napríklad s pomocou služby Amazon Prime Video, kde by mal byť dostupný na zapožičanie.