Pozrite si úplne nové zábery z Tony Hawk’s Pro Skater 1 & 2

Odoberaj novinky cez  Google News
Tony Hawk's Pro Skater 1 & 2
Zdroj: playstation.com

Počas tohtoročného gamescomu sa nám okrem iných zaujímavých hier predstavila aj očakávaná hra Tony Hawk’s Pro Skater 1 & 2. Pozrieť sme si mohli úplne nové gameplay zábery a dozvedieť sme sa mohli trochu viac o tom, ako sa tento nový titul snaží priblížiť tým starším.

Informuje o tom portál IGN, ktorý si do svojho štúdia vrámci gamescomu pozval jedného z vývojárov štúdia Vicarious Visions. Okrem noviniek nám ukázali aj sedem minút nových záberov z hrania. Ten si môžete pozrieť na videu nižšie.

Čo sa týka samotného rozhovoru, Andy Gentile bol pri svojich odpovediach veľmi opatrný, aby neprezradil viac než by mal. Prezradil však viac o tom, ako bude mať nová hra podobné “Tajomstvá” ako predchádzajúca, ale s prídavkom noviniek. “Myslím, že ľudia budú spokojní s tým, čo sme vytvorili,” hovorí v rozhovore.

Hra bude okrem starých trikov obsahovať aj niektoré úplné nové. “Hra má aj nejaké nové triky ako double 360 flip, the hospital flip, castor flip underflip a mnohé ďalšie,” pokračuje Gentile. Na otázku, či bude do hry pribúdať viac obsahu aj po vydaní odpovedal mysteriózne. “Mohlo by byť viac obsahu? Áno, mohlo, ale bude? Možno.”

Každopádne sa dozvieme viac keď hra vyjde, čo by malo byť na konzoly Xbox One, PS4 a PC už 4. septembra tohto roku.

Pre viac informácií z gamescomu 2020 môžete navštíviť túto stránku, kde celú akciu sledujeme. V prípade, že si chcete zrekapitulovať všetky hry predstavené počas otváracej šou Opening Night Live, máme pre vás tento kompletný súhrn.