Pozrite si gameplay zo Sea Of Thieves A Pirate’s Life

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Sea Of Thieves A Pirate's Life
Zdroj: Microsoft

Tak, ako nám bolo sľúbené, sa aj stalo. Počas prezentácie Xbox Games Showcase Extended sme sa dočkali aj prvých gameplay záberov z hry Sea Of Thieves A Pirate’s Life. Ide o rozšírenie pre základnú hru Sea Of Thieves, ktorá bude dostupná zadarmo pre všetkých hráčov. Navyše sa potešia všetci fanúšikovia Disney filmov Piráti z Karibiku, keďže toto rozšírenie je inšpirované nimi.

Gameplay zábery ukazujú bližší pohľad na kapitána Jacka Sparrowa, ktorého vo filmoch stvárnil Johnny Depp. Ďalej sme mali možnosť vidieť postavu Davyho Jonesa množstvo iných, verne známych z filmov. Na videu si môžete pozrieť aj prvé zábery na nové lokácie a svety, ktoré budeme v rozšírení objavovať a tiež niektoré súbojové mechaniky. Ak ale stále nemáte dosť a chcete sa dozvedieť ešte viac, štúdio Rare má pre vás dobré správy.

Na túto sobotu (20.6.) chystajú špeciálne živé vysielanie, ktoré sa bude venovať výhradne rozšíreniu. Môžeme očakávať ešte viac gameplay záberov zo Sea Of Thieves A Pirate’s Life, ktoré budú navyše doplnené o informácie od vývojárov. Počas vysielanie sa na scéne objavia aj ľudia z Disney aby viac priblížili partnerstvo so štúdiom Rare a ako vlastne vzniklo. Prezentácia začne o 20. hodine večer nášho času.

Sea Of Thieves A Pirate’s Life vychádza 22. júna a ako sme už spomenuli, bude zadarmo pre všetkých hráčov. Či už na konzolách alebo PC. Čo sa týka príbehu, ten je zaujímavý. Ste na ceste vyslobodiť Jacka Sparrowa z väzenia, aby sa mohol vybrať na dobrodružnú cestu za ďalším pokladom. Jeho postava nebude len krátke cameo, takže jeho úloha v hre bude pravdepodobne väčšia.