Pozrite si 20 minút záberov z hrania The Division Heartland

Odoberaj novinky cez  Google News
Gameplay zábery z hry The Division Heartland
Zdroj: Ubisoft

Niečo málo cez 20 minút záberov z hrania len nedávno predstavenej hry The Division Heartland uniklo na internet. V čase písania tohto článku sú videá ešte funkčné, no Ubisoft sa pochopiteľne snaží všetky videá stiahnuť. Nižšie nájdete odkazy na videá, ktoré zatiaľ fungujú. Taktiež vás chceme upozorniť, že ak si nechcete pokaziť prekvapenie, na video sa nepozerajte a hru si pozrite až na oficiálnych záberoch.

The Division Heartland bude free-to-play hra z prostredia hry Division. Vyjsť by mala na platformy PC, PlayStation ale aj Xbox. Presný dátum vydania známy zatiaľ nie je, no očakáva sa vydanie ešte tento, alebo budúci rok. Hru má na starosti štúdio, ktoré pracovalo aj na Ghost Recon – Red Storm Entertainment. Pod týmto textom nájdete zatiaľ stále funkčné video na YouTube. Nižšie zas príspevok od známeho leakera @SkyLeax, ktorý uverejnil úvodné video z hry.

V úvodnom videu, ktoré máte možnosť vidieť nižšie, sa k hráčom prihovára vedúci herný dizajnér Taylor Epperly. Vo videu popisuje hru ako akčnú strieľačku s otvoreným svetom. Nemali by chýbať ani prvky survival žánru. Príbeh (zatiaľ však nie je známe do akej miery tam nejaký bude) sa odohráva v malom Americkom mestečku Silver Creek. Hra obsahuje aj niekoľko rôznych módov. Napríklad Expedition – kooperačný PvE mód a Storm – PvEvP mód až pre 45 hráčov.

Oba módy majú niečo spoločné. Vašou úlohou je zbierať materiály, vytvárať si nové predmety a hlavne prežiť a bojovať. Medzitým sa musíte vyhnúť zákernej kontaminácii, zatiaľ najväčšej akú svet The Division videl. Počas celého videa Epperly varuje hráčov, že ak sa naňho práve pozerajú, sú jednými z mála, ktorí dostali možnosť vyskúšať hru v predstihu. Varuje aj pred tým, aby hráči nenatáčali a nezdieľali žiadne zábery z hry. Očividne však toto varovanie nepomohlo.