Pozrite si 19 minút nových gameplay záberov z Path of Exile 2

Odoberaj novinky cez  Google News
Gameplay zábery z Path of Exile 2
Zdroj: pathofexile.com

Štúdio Grinding Gear Games potešilo všetkých fanúšikov Path of Exile 2, keď zverejnilo novú a poriadnu nálož nových gameplay záberov z pripravovaného pokračovania. Ide dokopy o 19 minút nových záberov, v ktorých opäť môžeme vidieť pripravované novinky a získať lepší pohľad na hru. Tieto nové zábery uverejnilo štúdio na svojej oficiálnej stránke.

Video nižšie ukazuje nové zábery z druhého aktu hry. Ten sa odohráva v púšti Vastiri a počas videa môžeme vidieť aj niekoľko nových typov zbraní. Napríklad kopije a kuše. Samozrejmosťou sú aj kvalitnejšie detaily a celkovo lepšie grafické spracovanie. Teda v porovnaní s prvou hrou Path of Exile. Okrem toho môžeme vidieť aj zaujímavo vyzerajúceho mini-bossa a súboj s ním. Po každom jeho údere do zeme spadne časť stropu a na zemi osvetli isté časti. Ak sa budete držať v svetle, padajúci strop vám neublíži.

Ak vás zaujímajú aj mestá v hre Path of Exile 2, jedno sme mali možnosť vidieť aj na týchto nových záberoch. Vyzerá to tak, že sa už klasicky budeme mať možnosť porozprávať s rôznymi NPC a vybrať si, kam chceme v príbehu pokračovať. Bohužiaľ, na vydanie si ešte budeme musieť počkať. Hra nevyjde tento rok, ale pravdepodobne až budúci. To by však znamenalo, že štúdio Grinding Gear Games ide do priameho súboja s Diablom 4 od Blizzardu. Uvidíme, ako sa mu bude dariť.

Hráči však nemusia mať hlavu v smútku. Ak sa tešia na dvojku, pravdepodobne ich baví aj jednotka a práve tá dostane ešte jedno DLC, ktoré štúdio Grinding Gear Games oznámilo. Bude sa volať Ultimatum a vyjde už 16. apríla na platformy PC a Mac. Následne 21. apríla aj na konzoly. Toto nové DLC pripravuje pôdu a príbeh na príchod pokračovania, takže by ste si ho určite nemali nechať ujsť.