Pozrite sa čo všetko nás v tomto roku čaká vo Fallout 76

Odoberaj novinky cez  Google News
Fallout 76 od štúdia Bethesda
Zdroj: bethesda.com

Napriek ťažkému štartu sa Bethesde podarilo vytiahnuť Fallout 76 opäť na výslnie. Dokazuje to aj oznámením, že aj v tomto roku príde do hry niekoľko nových obsahových dodatkov. Najväčšia aktualizácia minulého roka, Wastelanders, skutočne zásadne zmenila hru. Konečne totiž pridala NPC postavy a hru tak opäť o niečo oživila. Čo nás však čaká v tomto roku sa môžete pozrieť na roadmape.

Naplánované sú štyri veľké aktualizácie. Ich obsah sa líši od úplne nového obsahu, až po úpravy samotnej hry, ako napríklad CAMP systém. V pláne sú aj štyri sezóny. Hráči môžu očakávať prvú veľkú aktualizáciu už čoskoro. Na obrázku nižšie si môžete pozrieť chystané aktualizácie.

Prvá aktualizácia je naplánovaná na jar tohto roku a bude niesť názov Locked & Loaded. Konkrétne táto aktualizácia sa viac zameria na vylepšenia technického stavu hry a lepšiu hrateľnosť. Môžeme očakávať aj nový obsah, ale nie v tak veľkej miere, ako pri ostatných aktualizáciách, ktoré prídu neskôr v tomto roku. Asi najdôležitejšou súčasťou novej aktualizácie budú CAMP sloty. Dlho očakávaná funkcia, po ktorej hráči volali už niekoľko mesiacov. Konečne tak budete môcť mať uložených viac CAMP-ov, než jeden.

O ďalších aktualizáciách si povieme priebežne počas roka, no vo všeobecnosti budú do hry pridávať nové úlohy, misie a príbehový obsah. Prípadne môžete zamieriť na oficiálnu stránku hry a dozvedieť sa viac.