Poznáme dátum vydania a obsah deluxe edície Star Wars: Squadrons

Odoberaj novinky cez  Google News
Star Wars: Squadrons
Zdroj: ea.com

Electronic Arts sa ani po kritike Star Wars Jedi: Fallen Order nezastavuje a predstavuje ďalšiu hru z univerza Star Wars s podtitulom Squadrons. Už názov naznačuje, čo bude obsahom ďalšieho dielu Star Wars, ale zoberieme si to od začiatku.  

Hra vychádza už 2.10.2020 na PS4, Xbox One PC (Origin, Steam, Epic). Fanúšikovia virtuálnej reality taktiež nebudú ochudobnení o zábavu. Inými slovami, hra bude plne hrateľná vo VR od začiatku až do konca.  Už teraz si môžete preobjednať kópiu.

Čo je však súčasťou Deluxe edície hry? Kozmetické doplnky pre vašu postavu – pilota a vašu vesmírnu loď.

  • New Republic Recruit Flight Suit (Epický)
  • Imperial Ace Flight Suit (Epický)
  • New Republic Recruit Starfighter Skins (Vzácny)
  • Imperial Ace Starfighter Skins (Vzácny)
  • New Republic Recruit Decal (Bežný)
  • Imperial Ace Decal (Bežný)

Priložený trailer je skôr lákadlom na alternatívne pokračovanie udalostí po bitke o Endor a zničení druhej Hviezdy smrti. Prihlásite sa ako pilot bojových lietadiel z flotíl Novej republiky alebo Impéria. Súboje budú prebiehať v klasickom režime 5v5. Hrať môžete za obe strany.

Taktiež bude hra hneď pri vydaní podporovať cross-play naprieč všetkými vymenovanými platformami. Ako je už pri EA zvykom, nevyhneme sa množstvu kozmetických doplnkov, čo však nie je na škodu. Nebudú mať žiadny vplyv ani poskytovať žiadnu výhodu v zápasoch. Prakticky si môžete vyšperkovať všetko. Pilota, kokpit, exteriér lietadla, zbrane, motory, obranné mechanizmy a nebude chýbať ani bodové hodnotenie (rank).

Na záver dodáme, že členovia Origin Access Premier dostanú Star Wars Squadrons v rámci svojho predplatného úplne zadarmo. Hra má aj zaujímavú cenovku a to len 40 dolárov.