Posledné rozšírenie hry Ark: Survival Evolved je vonku

Odoberaj novinky cez  Google News
Ark: Survival Evolved
Zdroj: microsoft.com

Konečné rozšírenie hry Ark: Survival Evolved, Genesis Part 2, dorazilo. Za pôvodnou hrou stojí štúdio Wildcard. Záver hry Ark: Survival Evolved ponúka najväčšiu vydanú mapu, nové misie a príbeh, ktorý prepojí aj chystané pokračovaniie Ark 2. V tomto datadisk-u budete skúmať nový svet plný nových biómov a tvorov, zatiaľ čo sa budete zúčastňovať príbehovo zameraných misií. Tie preveria vaše schopnosti prežitia. Informáciu o spomínanom rozšírení priniesol web VG247.

Čo toto DLC prinesie?

  • Nové misie zamerané na históriu: Holografický sprievodca HLN-A ponúka širokú škálu pútavých nových príbehovo orientovaných misií s rôznou úrovňou obtiažností. Preživší zbierajú sily na záverečnú bitku proti Rockwellovi. Dokončite misie a získajte na mape nové bonusy.
  • Expanzívne svety: Dostaňte sa zo simulácie Genesis Part I a vstúpte do gigantickej vesmírnej lode naplnenej jedinečnými biómami, vrátane krásnych elizianskych polí.
  • Nové a podivné stvorenia: Obrovská rozloha sveta Genesis Part 2 je naplnená mozgami ovládajúcimi Noglinmi, elegantnými high-tech Stryders, rozkošnou mobilnou škôlkou Maewing a dokonca aj hviezdnou stíhačkou Astrodelphis. Tá strieľa lasery, odpaľuje bomby. Ďalšie nové fantastické bytosti a vyvinuté R varianty starých obľúbených „maznáčikov“.
  • Nové vybavenie: Ako budete čeliť mnohým nebezpečenstvám tohto nového sveta, budete mať prístup k výkonným novým nástrojom, ktoré vám v ňom pomôžu. Naučíte sa, ako umiestniť vzdialené kamery, alebo robiť triky s plávajúcim skateboardom. Samozrejmosťou bude aj starať sa o vajíčka v high-tech inkubátore, strieľať šípy z čistej energie pomocou luku a novinkou bude aj možnosť sa dokonca zúčastňovať reálneho režimu strategického velenia.

Datadisk prepojí ARK: Survival Evolved s jeho pokračovaním

Ako už bolo spomenuté vyššie, rozšírenie hry Ark: Survival Evolved je akýmsi mostom medzi súčasnou hrou a nedávno ohláseným pokračovaním, Ark 2. Genesis Part 2 taktiež predstavuje nových dabingových hercov, ktorí sa pripoja k Ark sérii. David-a Tennant-a môžete poznať napríklad zo seriálu Doctor Who, alebo Good Omens. Ten v Ark vesmíre hrá darebáka Sira Edmunda Rockwella. Ďalšou dabingovou posilou bude Madeleine Madden (The Wheel of Time, Picnic at Hanging Rock, Dora and the Lost City of Gold), ktorá sa zase zhosti úlohy robotickej partnerky HLN-A.

Genesis Part 2 je teraz k dispozícii na stiahnutie ako súčasť Genesis Season Pass na digitálnej platforme Steam, v Epic Games Store, Xbox ONE a PlayStation 4. Okrem Genesis Part 1 a Part 2 obsahuje balíček aj novú sadu kozmetických brnení aj robotického spoločníka HLN-A.