Ponuka, ktorá sa neodmieta: Steam ponúka 4 diely Sniper Elite série za necelých 20 €

Odoberaj novinky cez  Google News
Sniper Elite 4
Zdroj: hdqwalls.com

Len začiatkom apríla sme vám priniesli článok o tom, že Steam ponúka skvelú akciu v prípade, ak siahnete po kompletnej sérii Metro hier. Tri hry spolu s Expansion Pass vás vyšli na 18,83 €. Podobnú akciu sme zaregistrovali aj v uplynulých hodinách.

Steam tentoraz ponúka balíček 4 hier – Sniper Elite, Sniper Elite V2 Remastered, Sniper Elite 3 a Sniper Elite 4, len za 18,26 €. Hry, ktoré by vás inak vyšli aj cez 130 € tak teraz dostanete v podstate zadarmo. Len sa musíte poponáhľať, nakoľko ponuka je časovo obmedzená. Dokedy, to však nevieme.

Za hernou sériou Sniper Elite stoja vývojári z Rebellion Developments. Britské štúdio prišlo s prvou časťou ešte v roku 2005 a okamžite si našlo bohatú základňu fanúšikov. Ide vlastne o strieľačky z pohľadu tretej osoby, ktoré obsahujú aj prvky stealth a akcie z pohľadu prvej osoby. Mnohé úrovne hráčom umožňujú vybrať si viacero ciest, aby sa vyhli priamej prestrelke. Dej sa odohráva v druhej svetovej vojne a vaša postava v službách Britskej tajnej SAS služby používa zbrane vhodné pre danú éru.

Primárnou zbraňou v celej hre je ostreľovačská puška, hoci v závislosti od situácie možno použiť aj ďalšie bočné zbrane (samopaly a pištole). Okrem ručných granátov môže hráč rozmiestňovať aj nástražné výbušné systémy, nášľapné míny a dynamit.

Na záver len pripomíname, že už 26. mája sa dočkáme piateho pokračovania, ktoré dorazí na všetky veľké platformy vrátane PC. Takže? Siahnete po ponuke, ktorá sa neodmieta?