Pokračovanie Death Stranding bude, tvrdí Norman Reedus

Odoberaj novinky cez  Google News
Death Stranding na PlayStation
Zdroj: playstation.com

Herecká hviezda Norman Reedus, ktorého okrem hry Death Stranding môžete poznať aj zo seriálu The Walking Dead (ale aj mnohých ďalších) si myslí, že pokračovanie bude. Vyjadril sa tak v rozhovore pre portugalský magazín, ktorá neskôr citoval portál IGN Brasil. Podľa jeho slov je pokračovanie hry vo fáze rokovania, takže samotný vývoj sa ešte nezačal. Ak je to pravda, pravdepodobne zatiaľ ide len o prvotné návrhy na ďalšiu hru.

Aj keď Reedus neprezradil žiadne ďalšie detaily, v portugalskom rozhovore ponúkol aspoň niečo, čoho sa fanúšikovia prvého Death Stranding môžu chytiť. Treba však pripomenúť, že kým pokračovanie nie je potvrdené od štúdia alebo vydavateľa, všetky informácie sa zatiaľ považujú za nepotvrdené. Taktiež je možné, že prepis rozhovoru z portugalčiny do angličtiny nie je presný.

“Myslím si, že budeme robiť pokračovanie Death Stranding,” povedal Norman Reedus v rozhovore pre AdoroCinema. “Death Stranding 2 je momentálne vo fáze rokovania. Takže … juchú!” uzatvára diskusiu Norman. Rozhovor sa totiž predovšetkým týkal seriálu The Walking Dead, hra bola spomenutá len okrajovo. To, že sme od pokračovania ďaleko (aj keby boli tieto informácie pravdivé) naznačuje aj fakt, že len nedávno predstavila spoločnosť Sony nový obsah do jednotky. O tom si môžete viac prečítať v tomto článku.

Prvá hra Death Stranding stále vzbudzuje zmiešané názory hráčskej komunity. Na jednej strane sú fanúšikovia, ktorí hru milujú, na druhej hráči, ktorým sa hra nepáči. Niekde v strede je tiež komunita, ktorá na hru zatiaľ názor nemá. Aj to značí o tom, že Death Stranding nie je hra pre každého. Ak ju však chcete vyskúšať, už tak môžete urobiť aj na PC, nie len na konzolách PlayStation.