Podujatie Warhammer Skulls predstaví množstvo svetových premiér

Odoberaj novinky cez  Google News
Warhammer Skulls podujatie
Zdroj: fingerguns.net

Ak ste fanúšikom hernej série Warhammer, mali by ste spozornieť. Zajtra 3. júna sa uskutoční udalosť Skulls for the Skull Throne, ktorá sa premenovala na Warhammer Skulls. Týždenná oslava tejto série bude zaručene obsahovať nové oznámenia od štúdií stojacich za hrami ako Total War: Warhammer 3 a Darkside. Informácie priniesol portál VG247.

Warhammer Skulls showcase sa začne vo štvrtok 3. júna o 19:00 h nášho času. Celú akciu budete môcť sledovať na Twitchi. Games Workshop sľubuje predvádzanie „svetových premiér, exkluzívnych prvých ukážok, podrobností o špeciálnych ponukách, bezplatných videohrách a nových oznámení o videohrách“. Pôjde o nadupané dva týždne vzhľadom na fakt, že sa budúci týždeň uskutoční aj E3.

Pokiaľ ide o to, aké štúdia by sa na Warhammer Skulls mohli objaviť, tak rozhodne očakávajte veľa. Fatshark, Sega, Creative Assembly, Focus Home Interactive, Slitherine a Nacon sa rozhodne zúčastnia. Preto je veľmi očakávané, že stream bude poriadne nadupaný.

„Sme obzvlášť nadšení z uvedenia na ďalších platformách a z oslovenia čo najväčšieho počtu hráčov. Bude tam toľko vzrušujúcich oznámení, že sa už nemôžeme dočkať, kedy uvidíme reakciu súčasných fanúšikov a zároveň privedieme nových fanúšikov na tieto herné značky,“ uviedol Tom Dobson-Gunn, vedúci licencií a produktového marketingu vo Warhammeri.

Games Workshop tiež sľubuje, že „ponúkne týždenné ponuky respektíve zľavy a umožní prístup k bezplatným titulom pre všetkých, ktorí budú túto show sledovať“ počas týždňa. Takže ak si chcete nejaké „uchmatnúť“, stojí za to to sledovať.